Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 57

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/televizyondizisi/forum/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/televizy:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/televizy/public_html/forum/Settings.php on line 59
 Bir Çocuk Sevdim Basın Haberleri

Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir Çocuk Sevdim Basın Haberleri  (Okunma Sayısı 13177 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 30 Mayıs 2011, 05:01:02 »

Bir çocuk Sevdim

TMC'den yepyeni bir dizi

Bülent İnal'ın başrolde oynayacağı Bir Kadın Sevdim'in yönetmeni Gönülçelen dizisini ilk sezon yöneten Cevdet Mercan.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2011, 02:41:15 Gönderen: tumbavolkia » Moderatöre Bildir   Kayıtlı

Sponsor Baglanti

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2011, 15:19:55 »

Atv'den yeni bir dizi daha!

Bülent İnal ve Çetin Tekindor başrolde

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği, "Bir Çocuk Sevdim" adlı dizi için Bülent İnal ve Çetin Tekindor ile el sıkışıldı. Cevdet Mercan'ın yöneteceği dizi için kadın başrol arayışları sürüyor.  
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2011, 18:39:35 Gönderen: kimay » Moderatöre Bildir   Kayıtlı

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2011, 18:51:18 »

Bir Çocuk Sevdim'in Kanalı Belli Oldu
Bülent İnal ile Çetin Tekindor'un başrolünde yer alacağı, TMC imzalı "Bir Çocuk Sevdim" adlı dizinin kanalı belli oldu.

Atv ekranlarında yayınlanacağı düşünülen "Bir Çocuk Sevdim", ters köşeye yatırdı. TMC, Atv ekranlarında yayınlanan "Aşk ve Ceza" adlı dizinin önümüzdeki günlerde final yapmasının ardından yeni sezonda Atv'yle çalışmayacak.

Bülent İnal ile Çetin Tekindor'un başrolünde yer alacağı ve yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın üstleneceği "Bir Çocuk Sevdim" adlı dizi, yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

TMC'nin yeni sezon için hazırladığı bir diğer dizisi Çılgın Yenge de Kanal D ekranlarında yer alacak. Çılgın Yenge'de şu an için kesinleşen isimler arasında usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu, Şebnem Bozoklu ve İlker Aksum var.

dizifilm.com - 15.06.2011
http://www.dizifilm.com/haberler/bir-cocuk-sevdimin-kanali-belli-oldu-11165.html
Moderatöre Bildir   Kayıtlı
asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2011, 12:55:41 »

Bir çocuk sevdim kanal değiştirdi
Dizinin Atv'de yayınlanacağı söyleniyordu

Atv ekranlarında yayınlanacağı düşünülen "Bir Çocuk Sevdim", ters köşeye yatırdı. TMC, Atv ekranlarında yayınlanan "Aşk ve Ceza" adlı dizinin önümüzdeki günlerde final yapmasının ardından yeni sezonda Atv'yle çalışmayacak.

Bülent İnal ile Çetin Tekindor'un başrolünde yer alacağı ve yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın üstleneceği "Bir Çocuk Sevdim" adlı dizi, yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.
http://televizyongazetesi.com/bir-cocuk-sevdim-kanal-degistirdi_6_39277
anmeselesi

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2011, 00:13:05 »

bülent inal kimi oynicak tam anliyamadim... :S

asiyim
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2011, 11:42:37 »

Eylem Aktaş röportajından;
“İki yeni projem var: Albüm ve düğün”
Önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi düşündüğünüz projeleriniz neler?
Kürtçenin farklı lehçelerinde seslendireceğim şarkılardan oluşan bir albüm hazırlığındayız. Kurmançi, Zazaki, Sorani şarkıların yanı sıra bir de Ermenice şarkı olacak. Her bir şarkıyı isim yapmış, çok değerli aranjörler hazırlıyor. Ayrıca bir sanat müziği albümü de çok isteniyor. Onun dışında,
“Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin de müziklerini yapan, müstakbel eşim Nail Yurtsever’le tamamen bizim bestelerimizden oluşan bir albüm yapmayı düşünüyoruz. Nail, müzisyen arkadaşımız Cem Tuncer’le birlikte birçok diziye müzik yapıyor. Gelecek sezon için “Sensiz Olmaz” ve “Bir Çocuk Sevdim” dizilerinin müzikleri de onlar yapıyorlar. Yine ben seslendireceğim. Bir diğer projemiz de 22 Temmuz’da gerçekleşecek olan düğünümüz.

tamamı için;

Spoiler İçermektedir 
http://www.milliyet.com.tr/dizilerin...40/default
kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2011, 20:48:33 »

Bir çocuk sevdim'in çalışmaları devam ediyor

Bülent İnal ve Çetin Tekindor başrolde

Bir çocuk sevdim dizisi için çalışmalar devam ediyor. Bülent İnal ve Çetin Tekindor'un başrollerinde oynayacağı dizinin müziklerini Nail Yurtsever ve Cem Tuncer yapacak, Eylem Aktaş seslendirecek. Dizi için görüşülen isimler arasında Onuryay Evrentan, Gülçin Santırcıoğlu gibi isimler bulunuyor.
Bir aile draması olan dizi yeni sezonda yayına başlayacak.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2011, 13:05:24 »

Bir Çocuk Sevdim'in kadın oyuncusu belli oldu

Yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

Dizinindibi.net'in haberine göre, Bir Çocuk sevdim dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Model olarak tanınan Beste Kökdemir, Bülent İnal ve Çetin Tekindor'a eşlik edecek.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 25 Temmuz 2011, 15:17:37 »

Bir çocuk sevdim'de son dakika değişikliği

Dizinin başrolü dğeişti

Daha önce Beste Kökdemir'in oynayacağı duyurulan dizinin başrolü için Gülcan Arslan'da karar kılındı. Gülcan Arslan daha önce Her şeye rağmen dizisinde rol almıştı, Dizinindibi.net'in haberine göre, dizinin diğer oyuncuları ise Bülent İnal, Çetin Tekindor, Arzu Gamze Kılınç, İnan Ulaş Torun, Gülçin Santırcığlu, Ezgi Çelik ve Gülçin Santırcıoğlu...

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 23 Ağustos 2011, 02:21:19 »

Bir aile draması

23 Ağustos 2011

Kanal D’nin yeni yayın dönemindeki iddialı dizilerinden “Bir Çocuk Sevdim”, önümüzdeki ay seyirciyle buluşacak.YAPIMCILIĞINI Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde başrolleri Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor paylaşıyor. Aile içi ilişkileri sorgulatmayı hedefleyen yapım, İstanbul’un orta sınıf mahallelerinden birinde yaşayan Mine ile zengin bir ailenin oğlu olan Sinan arasında filizlenen aşkı ve masal gibi başlayan bu aşkın aileler yüzünden nasıl kâbusa dönüştüğünü anlatıyor. Senaryosunu Gaye Boralıoğlu, Sema Ali Erol, Figen Şakacı, Emine Algan ve Ümit Kıvanç’ın kaleme aldığı dizi, güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra çarpıcı hikâyesi ve güçlü görsel diliyle de yeni sezona damgasını vurmaya aday.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18552281.asp

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 24 Ağustos 2011, 02:10:14 »

Kanal D’nin, başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları ve yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan “Bir Çocuk Sevdim” de Eylül’de başlıyor.Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı, senaryosunu Gaye Boralıoğlu, Sema Ali Erol, Figen Şakacı, Emine Algan ve Ümit Kıvanç’ın kaleme aldıkları “Bir Çocuk Sevdim”in hikayesi ise şöyle;

Bir tarafta İstanbul’un orta sınıf mahallelerinden birinde yaşayan bir ailenin küçük kızı Mine... Diğer tarafta zengin bir ailenin tek oğlu, hayatta ne istediyse önüne serilmiş, üniversiteyi bitirmiş, master yapmak üzere yurtdışına gitmeye hazırlanan Sinan… Birbirlerine müthiş bir tutkuyla bağlı bu iki genç, farklı aile yapıları ve sosyal çevrelerine rağmen ilk aşklarını doludizgin yaşamaktadırlar. Hayatın kendilerine oynayacağı oyundan habersiz, hiç ayrılmamak üzere söz verirler birbirlerine, birlikte yaşlanacaklardır. Mine’nin babası Turan (Çetin Tekindor), üç çocuğuna ve karısına olduğu kadar inandığı değerlere de sıkı sıkıya bağlıdır. Gururu, onuru her şeyden önce gelmektedir. İşte bu yüzden, gözü gibi baktığı küçük kızının yaşadıklarıyla dünyası yıkılır. Turan, genç yaşında kendi işinin patronu olmayı başarmış Timur’un (Bülent İnal) otomobil galerisinde servis şefidir. Ne zaman ne yapacağını kimsenin kestiremediği Timur, sadece çalışanlarının değil, tek başına büyüttüğü ve canından çok sevdiği 13 yaşındaki kızının da çekindiği biridir. Tam bir kapalı kutudur. Fakat yıllardır sevip saydığı Turan Usta’sının başına gelenler, Timur’un hayatında da beklenmedik bir kapının aralanmasına yol açacaktır. Mine ve Sinan’ın cesurca yaşadığı masal gibi aşk, onların dışında gelişen, kontrol edemedikleri bir noktaya varınca iki aileyi de altüst eden bir kâbusa dönüşür.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2011, 02:48:10 »

TÜRKiYE 'BiR ÇOCUK SEVDiM'i SEVDi

Kanal D’nin yeni yayın dönemi tanıtım filminin ardından 'Bir Çocuk Sevdim', sosyal medyanın trendi konularından oldu.

Başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş'la Çetin Tekindor’un paylaştığı dizi, değerlerine bağlı bir ailenin küçük kızının, ilk aşkında yaşadığı büyük hayal kırıklığını konu alıyor.

http://cadde.milliyet.com.tr/2011/08/25/HaberDetay/1430925/TURKiYE__BiR_COCUK_SEVDiM_i_SEVDi

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 28 Ağustos 2011, 00:08:25 »

Bülent İnal : İlk defa bir dizide her bölüm birini dövmüyorum

Bülent İnal Milliyet’e verdiği röportajda yeni dizisini anlattı.

* ?Bitmeyen Şarkı?dan sonra birçok proje teklifi içinden ?Bir Çocuk Sevdim?i seçtiniz…

Senaryo grubu, yapımcı, yönetmen, oyuncu kadrosu çok önemli ama aslolan hikaye. Seyirci sizi neyle severse sonraki projeler için de benzer roller teklif ediliyor. Bu rolü biraz farklı buldum. İlk defa bir dizide her bölüm birini dövmüyorum. Hikayedeki psikolojik derinlikler, çatışmalar, karakterlerin kuruluş biçimi, diyaloglar beni cezbetti. Oynadığımız hiçbir sahne ?90 dakikayı doldurayım? diye yazılmış değil.

* Timur nasıl bir karakter?

Bana benzemiyor. Geçmişi, hikayesi çok farklı. Sert, gizemli ama onu o hale getiren bir hayatı var. İşinde ve özel hayatında bazı şeyleri çok hızlı yaşamış biri. İç dünyasını herkese kapatarak bunun cefasını çekiyor. 13 yaşında bir kızı var. Kızıyla ilişkisinde hoş yanlar var ama diğer insanlarla biraz mesafeli.

?Bir Çocuk Sevdim?in sözleriyle bağlantılı şeyler olacak?

* Çalışma temponuz ne durumda?

Gizemli abi olduğum için ilk bölümlerde az görünüyorum, tempo sonra yükselecek. Ama çok profesyonel bir ekibimiz var. Yönetmenimiz ne çekeceğini çok iyi biliyor. Hiç beklemiyoruz, herkes saatinde gidiyor, saatinde geliyor. İlk bölümler olmasına rağmen hiç sabahlamadım, sabahlandığını da çok görmedim.

* Sezen Aksu?nun ?Bir Çocuk Sevdim? şarkısıyla dizinin ilişkisi nedir?

O şarkı kullanılıyor. Sözleriyle bağlantılı şeyler olacak ileride. Zamanla göreceğimiz bütün ilişkiler o şarkının alt metninde var olan şeyler.

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 28 Ağustos 2011, 02:18:11 »

12 saatlik çekim

BAŞROLLERİNİ Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştığı “Bir Çocuk Sevdim”, çok yakında Kanal D izleyicisiyle buluşacak.Aile içi sorunları konu alan, çarpıcı hikayesi, çok boyutlu karakterleri ve güçlü görsel diliyle dikkat çeken dizinin çekimleri İstanbul’da sürüyor. Ekip geçtiğimiz gün de Şile-Karamandere’deydi. Mine ve Sinan’ın gözlerden uzak yaşadıkları masalsı aşkı anlatan sahnelerin çekiminde yaklaşık 70 kişilik teknik ekip görev aldı. Özel yağmur efektinin de kullanıldığı çekim, 12 saatte tamamlandı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18586425.asp

kimay
administrator
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 29 Ağustos 2011, 21:52:13 »

Bir çocuk sevdim'in yayın günü belli oldu

Kuzey Güney'in de yayın günü değişti

Yeni sezonun en merak edilen dizilerinden "Bir Çocuk Sevdim" 9 Eylül Cuma saat 20:00'de Kanal D'de! Cuma akşamı yayınlanması beklenen Kuzey Güney ise 7 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'ye alındı. Bizim Yenge'nin akıbeti henüz belli değil.

Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Televizyondizisi.com forumu hiçbir kurumla bağlantılı olmayan yoruma dayalı bir platformdur.Forum içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.Televizyondizisi.com bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez.Forum yönetimi olası bir şikayet durumunda tüm yazıları silme veya düzenleme hakkına sahiptir.