Beni Affet - Star Tv

<< < (6/56) > >>

kimay:
19.Bölüm Özeti 10 Kasım Perşembe

Osman Cüneyt’in Feride’yle evlenme kararının acısını Zühre’den çıkartır. Selim Tunç’un direktifi doğrultusunda Feride’yle aralarında bir alaka olduğunu belirtecek biçimde davranır, bile isteye şüphe çeker. Cüneyt ve Feride’nin nişanı gerçekleşirken, Yıldız Feride’nin çekmecesinde Selim’in fotoğrafını görür. Selim’in davranışlarından da kuşkulanan Yıldız’ın aklı karışmıştır. Kemal Cüneyt’e başkasına âşık olduğunu Handan’dan ayrılacağını açıklar. Handan ise Sevgi’yi kasten temizliğe çağırmıştır. Niyeti Sevgi ve Bahar’ın, Kemal’le olan fotoğrafını görüp, ilişkisini öğrenmeleridir ve amacına ulaşır. Kemal’in başkasıyla sözlü olduğunu öğrenen Bahar yıkılır.
Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”
10 Kasım Perşembe ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv’de...

kimay:
18.Bölüm Özeti 9 Kasım Çarşamba

Osman Cüneyt’in Feride’yle evlilik kararına karşı çıkar. Cüneyt Feride’yi alıp gitmeye kararlıdır. Feride de Cüneyt’le olmayı seçer. İki sevgili Osman Kozan ve düşmanları Eylül ve Tunç’un tuzaklarına rağmen bir arada olmaya kararlıdır. Handan, sözlüsü Kemal’i elinden almaya çalıştığını düşündüğü Bahar’ı bulup, haddini bildirmek üzere evine gider. Bahar’ın annesi Sevgi’nin, Kemal’in ablası Yıldız’ın evinde çalıştığını, Kemal’in Bahar’a söylediği yalanları öğrenir. Handan Bahar’a haddini başka türlü bir yolla bildirme kararı alır ve Sevgi’yi evine temizliğe çağırır. Bahar ve Sevgi bu durumdan habersiz, iş buldukları için mutludurlar.

9 Kasım Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv’de...

kimay:
17.Bölüm Özeti 8 Kasım Salı

Feride, evin huzurunu kaçırmamak için aşkından, Cüneyt’ten vazgeçmeye kararlıdır. Cüneyt’in ona hediyesi olan inci kolyesini iade etmek ister fakat bulamaz. Bu sırada Eylül’ün Cüneyt’e yaklaşmak için hain planları devam eder. Feride Eylül ve Cüneyt’i bir arada görür, yıkılır. Osman ise Feride’yle evlendirmek istediği Selim’le konuşur. Cüneyt bunu duyunca deliye döner ve babasına Feride’yi sevdiğini, onunla evleneceğini açıklar. Osman Kozan bu haberle çığırından çıkar. Kemal Handan’dan ayrılmaya kararlıdır fakat Handan’ın üzüntüsü sebebiyle bu kararı gerçekleştirmesi gecikir. Handan ise sözlüsü Kemal’den şüphelenmektedir. Sonunda takipleri sonuca ulaşır ve Kemal ve Bahar’ı öpüşürken görür. Handan ihanete uğramanın şokuyla yıkılır.

8 Kasım Salı ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv’de...

kimay:

Beni Affet dizisini severek takip ediyorum.
Son bölümünde Handan eve gizlice girdiği sahnede telefon numarasını alırken telefon sabit, daha sonrasında filmin diğer sahnesinde eve gelen Sevgi Hanım telefonu açmaya gider. Bir anda sabit telefon telsiz telefon olur. Ne garip, bizi affedin bu detayları atlayamıyoruz.
Ayşe Gül

kimay:
24.Bölüm Özeti 17 Kasım Perşembe

Handan Kemal’in Bahar’a gittiğini düşünerek, Bahar’ın evine gider. Handan ve Kader arasında büyük bir kavga kopar.
Öte yanda Kozanlar, Eylül’ün yemek davetinden gelir, evde Feride’yi göremez, telaşlanırlar. Bu sırada  Tunç şirket kasasındaki paraların çalındığını bildirir. Güvenlik kamerasından, soyguncunun Selim olduğu anlaşılır. Cüneyt ve Kemal ise, Feride’nin telefonunu bulurlar. Telefonu karıştırdıklarında Selim’in Feride’ye parayı aldığını artık birlikte olacaklarını belirten bir aşk mesajı yolladığını görürler. Kemal ve Cüneyt, Tunç’un yönlendirmesiyle güya Selim’in saklandığı adrese giderler. Önce Kemal sonra bütün Kozanlar, içerde yarı baygın, yarı çıplak yatan Feride’yi görünce şoke olurlar. Tunç Selim’in kaçtığını söyler. Olup bitenin tam bilincinde olmayan Feride daha sonra Kozanların yanına gider büyük bir öfkeyle karşılaşır ve evden kovulur.
17 Kasım Perşembe ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv’de...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa