KANAL D / TWITTER 360 CANLI YAYININI İLK KANAL D YAPTI!

Arka Sokaklar Güncel Bir Konuyu Ekrana Taşıyor

Vatanım Sensin 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Fatih Harbiye Oyuncusu Neslihan Atagül’ün Hedefi Avrupa Sineması

Neslihan Atagül dizinin başarısından memnun…

 

Şimdi ki hedef Avrupa sineması…

Neslihan Atagül: “Ödüllü bir oyuncu olmam kararlarımı etkilemez”

Henüz 21 yaşında olmasına rağmen kariyerine sayısız ödül sığdıran genç oyuncu Neslihan Atagül Fox ekranlarında yayınlanan Fatih Harbiye dizisinin başarısından dolayı oldukça mutlu. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizi de yoğun bir ahlak anlayışı ile iyi bir eş, iyi bir anne adayı olarak “gelenekçi aile” bilgisiyle büyütülen, zeki, kültürlü ve algısı son derece açık bir kız olan Neriman’a hayat veren Neslihan Atagül, dizinin fanlarından da çok güzel mesajlar aldığını söylüyor.

“Ekip olarak yaptığımız işe inanıyoruz”

Yapım şirketi, oyuncu kadrosu, senaryonun çok başarılı olması ve Peyami Safa’nın romanından uyarlanıyor olmasının projede kendisini çeken taraflar olduğunu belirten ödüllü oyuncu “İlk olarak senaryoyu daha sonra da kitabı okudum. Tabii ki günümüze uyarlandığı için senaryo ile kitap birebir aynı değil. Senaristimiz Hayriye hanımın yazımı çok iyi, karakter dağılımları, diyaloglar çok başarılı tüm bunlar beni çekti açıkçası. İyi ve sıcak bir ekip olduk ve bunun ekrana yansıyacağına inanıyordum, beklediğim gibi de oldu. Biz ekip olarak yaptığımız işe inanıyor ve güveniyoruz” diyor.

İlk defa bir televizyon dizisinde başrollerden birini oynadığını ve bu yüzden Fatih Harbiye’nin kendisi için ayrı bir önem taşıdığını, yine de bu durumun omuzlarına bir yük getirmediğini sözlerine ekleyen genç oyuncu “Bir işe başladıysam onu en iyi şekilde yapmam lazım. Bu başrol olsun olmasın oynadığım karakterin altından kalkmam lazım. Bana verilen karakteri en iyi şekilde çıkarmam lazım düşüncesinde oldum her zaman” açıklamasını yapıyor.

“Daha da olgunlaştım”

Yaprak Dökümü’nün Deniz’inden Fatih Harbiye’nin Neriman’ına hayatında oyunculuk anlamında çok şey değiştiğini, daha da olgunlaştığını vurgulayan Neslihan AtagülBirçok başarılı oyuncu ile karşılıklı oynama fırsatı buldum. Güler Öktem, Ahmet Saraçoğlu, Bennu Yıldırımlar,  Fikret Kuşkan, Şirin Aygüller ve Menderes Samancılar’dan hayata, insanlığa ve tabii oyunculuğa dair çok şey öğrendim” diyor. Ödüllü bir oyuncu olmasına rağmen bu durumun kararlarında hiçbir zaman etkili olmadığını da belirten Atagül “Tabii ki ödüllerin bana kattığı şeyler var ama şöyle de bir durum var; ödül almadan önce de aynı tertiple bakıp, okuyordum senaryoları. Şu anda da durum aynı, benim için senaryo iyi ise, yapımcıya, yönetmene, ekibe ve oyunculara güveniyorsam o iş için uğraşırım” açıklamasını yapıyor.

Hedef Avrupa’ya açılmak…

Sinema dünyasıyla ilgili hedeflerini “Avrupa’ya açılmak” şeklinde özetleyen Neslihan Atagül “Hollywood değil de Avrupa’ya açılmayı çok isterim. Ben de, bundan sonra şunu yapacağım veya bunları hedefliyorum olmuyor hiç, planlı hareket edemiyorum. Belki yaşımdan kaynaklı. Ama yurtdışında eğitim almak her zaman istediğim bir şey” diyor.

loading...


Yorumlar
 • AYGUL FB_LI

  seni cook seviyorum INWALLAH arzularin heyata kecer

 • OKAN

  YA KIZIM COK CIRKINSIN HEDEFI AVRUPA SINEMASIYMIS COK BEKLERSIN SEN ONU. CIRKIN FARE

 • W

  EN GUZEL KADIN OYUNCU BILIYPORMUSUN KIM EDA ECE O BIR MELEK PRENSESLERIN EN GUZELI

 • emre

  ne sikerim bu kizi ya

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da104 sorgu var. 1,512 saniyede yüklendi.