Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Fabrika Kızı 3. Tanıtım Fragmanı Çıktı

Dizi Magazin, Fragmanlar, Video Galeri 09 Haziran 2015
662 views

FULYA ZENGİNER VE İSMAİL DEMİRCİ’NİN BAŞROLLERİNİ PAYLAŞTIĞI “FABRİKA KIZI”,
BU YAZA DAMGASINI VURACAK !

Show TV’nin yaz sezonundaki gözde yapımlarından birisi olan “Fabrika Kızı”’nın üçüncü tanıtımı da yayınlandı.

Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin başrollerini paylaştığı “Fabrika Kızı” eğlenceli hikayesi ve renkli görüntüleri ile izleyicilerin yeni alışkanlığı olacak.

Eğlence, aşk, çatışmalar ve yer yer intikam planlarının döndüğü hikaye Aylin (Fulya Zenginer) ile Ferhat’ın (İsmail Demirci) çekişmeleri ile renklenirken, fabrikanın ve çalışanlarının ayakta kalma mücadelesi ise izleyiciyi her hafta başka maceralara götürecek.

Yapımcılığını Organize Filmler/Sercan Çiçekoğlu-Engin Acuner, yönetmenliğini Hakan Arslan’ın üstlendiği Fabrika Kızı’nın senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor.

Başrollerini Fulya Zenginer (Aylin) ve İsmail Demirci’nin (Ferhat) paylaştığı “Fabrika Kızı”’nın güçlü oyuncu kadrosunda;  Tezcan Fenerciler (Selim), Fırat Albayram (Cansın), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin), Alper Kadayıfçı (Yusuf  Tandır), Tuğçe Karaoğlan (Asiye) rol alıyor.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da80 sorgu var. 0,911 saniyede yüklendi.