25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Fabrika Kızı 3. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 07 Temmuz 2015
686 views

“FABRİKA KIZI” BOL KAHKAHALI EĞLENCELİ HİKAYESİ İLE SHOW TV’DE!

 

 Yapımcılığını Organize Filmler’in üstlendiği, Fulya Zenginer,  İsmail Demirci’nin başrollerini paylaştığı “Fabrika Kızı” dizisinin zengin oyuncu kadrosunda;  Fırat Albayram,  Burak Satıbol, Aydan Burhan, Alper Kadayıfçı, Tezcan Fenerciler, Özge Korkmaz, Fatih Altın, Begüm Yılmaz, Sedat Bilenler, Alayça Öztürk ve Tuğçe Karaoğlan rol alıyor.

Hakan Arslan’ın yönettiği dizinin senaryosunu ise; Gökhan Horzum kaleme alıyor.

Fabrika Kızı’nın üçüncü bölümünde; Elektrik borcunun ödenmesinin ardından fabrika tekrardan işlemeye başlıyor. Tam da o sırada yüklü bir sipariş vermek için fabrikaya İlyas Bey gelir. Hem Aylin hem de Ferhat içinde oldukları iddiayı kazanmak için İlyas beyi gözüne kestirir. İkisi de siparişi kendi hanesine yazdırmak isterler. Fakat İlyas’ın sürekli aile değerlerinden bahsediyor olması kafalarını karıştırır. Bunun üzerine siparişi kaçırmamak için evli rolü yapmak zorunda kalırlar. Birbirleriyle sürekli kavga eden ikilinin işi hiç kolay olmayacaktır. Bu sırada Nuriye (Özge Korkmaz) ile Asiye’nin (Tuğçe Karaoğlan) Eva’yı bulması Fabrikadaki tüm erkekleri etkileyecek olaylara sebep olurken sonunda kabak Ferhat’ın başına patlar. Yetkin Birol Şimin’in (Burak Satıbol), Gül’ü kendisinden uzaklaştırmak için yaptıkları ise birbirinden eğlenceli anlara sebep olur.

Eğlence, aşk, çatışmalar ve yer yer intikam planlarının döndüğü hikaye Aylin (Fulya Zenginer) ile Ferhat’ın (İsmail Demirci) çekişmeleri ile renklenirken, fabrikanın ve çalışanlarının ayakta kalma mücadelesi ise izleyiciyi her hafta başka maceralara götürecek.

“Fabrika Kızı”, bol kahkaha dolu üçüncü bölümüyle 9 Temmuz Perşembe akşamı saat 23.15’te Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,438 saniyede yüklendi.