Yeni Gelin Dizisinin Çekimleri Başladı

23 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

EYMEN BUGÜN AMELİYAT OLACAK!

Tv Magazin 02 Şubat 2016
562 views

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan Zahide Yetiş’le, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Daha önce 5 yaşındaki skolyoz hastası Eymen Yasir Kapucu’nun dramı tüm Türkiye’yi üzüntüye boğmuştu. Eymen’in ailesinin yaptığı yardım çağrısı “Zahide Yetiş’le”de hayat bulmuş ve yayına telefonla bağlanan Prof. Dr. Ahmet Alanay, Eymen’in ameliyatını üstlenmişti. Bugün ise Prof. Dr. Ahmet Alanay önderliğinde minik Eymen, ameliyat olacak.

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; herkesi mutluluğa boğan bir haber verildi. Daha önce 5 yaşındaki skolyoz hastası Eymen’in durumunu “Zahide Yetiş’le” de izleyen Prof. Dr. Ahmet Alanay, bu zorlu ameliyatı üstlenmişti. Bugün ise Eymen, belki de kendisini tekrar hayata bağlayacak olan ameliyata Prof. Dr. Ahmet Alanay kontrolünde girecek.

İKİ ZORLU AMELİYAT!

Eymen’in durumunu anlatan Prof. Dr. Ahmet Alanay, yaklaşık 4-5 saat sürecek olan zorlu bir ameliyata girdiklerini belirtti. Bu ameliyatın 2 kısımdan oluşacağını söyleyen Prof. Dr. Ahmet Alanay; “Ameliyatı Prof. Dr. Memet Özek ile beraber yapacağız. İlk olarak Prof. Dr. Memet Özek, beyin ve omurilikteki yapışıklıkları açacak. Daha sonra skolyozla ilgili olan ameliyatı yapacağız. İki aşamadan oluşacak. Eymen’in sırtındaki çubuklar çıkartılarak ve yerine manyetik çubuk takılacak. Bu ameliyatı yaklaşık 4-5 saatte bitirmeye çalışacağız” dedi.

“SKOLYOZU ÇOK CİDDİ DURUMDA”

Operasyonu yapacak olan Prof. Dr. Ahmet Alanay, Eymen’in durumuna dikkat çekerek önlerinde uzun bir sürecin olduğunu belirtti. Prof. Dr. Ahmet Alanay; “Eymen’in Skolyoz’u çok ciddi durumda. Önümüzde daha uzun bir süreç var. Bu yapacağımız ameliyat bu sürecin başlangıcı diyebiliriz. Dualarınızı eksik etmeyin” dedi.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,408 saniyede yüklendi.