25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Eşkiya Salı Gününün Hükümdarı Oldu

Dizi Magazin, Editörden 30 Eylül 2015
2.415 views

Peki diğer diziler ne alemde?

Geçen sezonun sürpriz dizisi Aşk Yeniden bu sene ne yazık ki kan kaybederek başladı ve yerini Oktay Kaynarca‘lı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine bıraktı. Dizi Totalde 7.25’lik rating, Ab ise 8.67’lik rating ile zirvedeki yerini sabitlemiş.

aşk-yeniden-21. Bölüm-004Öte yandan Kaderimin Yazıldığı Gün Totalde 2. , Ab’de de 6. olarak geçen sene ki verilerden oldukça uzak. Tıpkı Aşk Yeniden dizisi gibi. Geçen sezonun zirvedeki dizisi bu sezon şimdilik 3. lük ile yetiniyor. Tabi bu durum tatil modundan çıkmaya çalışan izleyicilerin ruh halinden de kaynaklı olabilir. Yaz boyunca romantik komedi zehirlenmesi geçiren izleyiciler için Aşk Yeniden şimdilik geçici bir bıkkınlığın göstergesi olabilir.  Ama zamanla yeni bir çatışma hikayesinin de bulunması ile yükselişe geçebilir. Ne de olsa Zeynep ve Fatih’in gerçekleri ortaya çıkınca izlenilecek unsurlar azalmış gibi göründü. En azından bu durum şimdilik reytinglere böyle yansıyor.

bir-deniz-hikyesi-3-012Emir Berke’li Bir Deniz Hikayesi dizisi de ilk hafta reytinglerinden daha yüksek verilere ulaşmış görülüyor. Aslında neredeyse geçen hafta ki veriler ile aynı. Totalde 4. olan dizi, Ab’de 5. olmuş. İlk 5’e girmesi önemli ama Kanal D’de nin bakış açısı da önemli. Umarız dizi istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ederek. Yerini sağlamlaştırır.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da100 sorgu var. 0,499 saniyede yüklendi.