#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Erkan Petekkaya Neye Çok Sinirlendiğini Belirtti?

Dizi Magazin 18 Eylül 2015
684 views

Erkan Petekkaya “Uyuz oluyorum”

Erkan Petekkaya yurtdışında tatil yapmayı veto etti. Ünlü oyuncu, “Pasaport kontrolünde Türk vatandaşlarına yapılan saygısız davranışlar beni delirtiyor” dedi. Demet Evgar da tatilini köyde geçirmeyi tercih eden ünlüler arasında…

Yaklaşan Kurban Bayramı tatiliyle birlikte birçok ünlü isim yurtdışına çıkma planları yaptı.  Ancak ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Türk pasaportunu görünce kontrol memurlarının hayvanca muamele yaptığını belirterek yurtdışına çıkmama kararı aldı.

‘SİNİRLENİYORUM’

Ekranların ve sinemanın başarılı oyuncusu şöyle konuştu:“Yurtdışına giderken pasaport kontrollünde maruz kaldığımız muameleye uyuz oluyorum. Hatta deliriyorum. Türk pasaportunu görünce geç bu tarafa diyorlar. Kötü davranıyorlar. Ben de kaldıramayıp sinirleniyorum. Bu yüzden yurtdışına çıkmıyorum.” Petekkaya, tatillerde en çok oğluyla vakit geçirmekten keyif aldığını söyledi.

TATİLİNİ KÖYDE GEÇİRECEK

Bir Erkek Bir Kadın adlı komedi dizisiyle milyonların gönlünde taht kuran Demet Evgar da bayram tatillerinde yurtdışına gitmek yerine köyüne gitmeyi tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Manisa’da çiftçi bir ailenin kızı olan Evgar, fırsat buldukça köyüne gidip kafasını dinliyor. Evgar, “Köyde dinleniyorum, deşarj oluyorum” diye konuştu.

Bugün

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,404 saniyede yüklendi.