Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Emel Özkızıltaş “İşte Benim Stilim”in Birincisi Oldu

Tv Magazin 04 Nisan 2015
1.120 views

2. sezonu ile ekrana gelen İşte Benim Stilim dün gece final yaparak sona erdi. Halk oylamasında birinci ve yarışmaya kazanan isim Emel Özkızıltaş oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan sevilen moda yarışma programı “İşte Benim Stilim”in birincisi belli oldu.

Production House imzalı, sunuculuğunu Öykü Sertel’in üstlendiği, jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun oturduğu programın 2. sezonunun birincisi bu gece belli oldu.

Birinci sadece halk oyları ile seçildi.

Finalde kazanan isim Emel Özkızıltaş oldu.

Final geçtiğimiz sezon gibi yeni bölüm ve Canlı yayın olarak 2 kısımda ekrana geldi. Sadece halk oyları Canlı yayınla açıklandı.

Emel Özkızıltaş Kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmasını kazanan Emel Özkızıltaş 28 yaşında. Anne ve babası ayrı olan Emel Özkızıltaş bugüne kadar babasıyla hiç biraraya gelmemiş. Babadan yoksun olarak büyüyen Emel Özkızıltaş kabin memurluğu görevinden ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış. Sade ve şık giyinmeyi sevdiğini söyleyen Emel Özkızıltaş İşte Benim Stilim yarışmasında ‘tarz’ giyinmek için para harcayınca ev kirasını ödeyemeyecek hale geldi.

Emel Özkızıltaş asıl mesleği hosteslik. ‘Hee’ sözüyle herkesin dilinde olan Emel Özıkızıltaş ‘aNur Yerlitaş lakap olarak Zennube adını taktı.

Emel Özıkızltaş ‘ın İşte Benim Stilim kulisinden çekilme fotoğrafları instagram hesabını dolduruyor

İşte Benim Stilim ‘de tarz olarak birinci olacak bir isim yer almadığı için Zennube rolüyle Zeynep Öztürk aradan sıyrılıp SMS oylamasını kazandı.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,249 saniyede yüklendi.