“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Elif 339. Bölümü ile 4 Mayıs Çarşamba Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 04 Mayıs 2016
415 views

Elif 339. Bölüm dizisinin oyuncuları,Elif 339. Bölüm dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Elif 339. Bölüm dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

RABİA VE ELİF ÇİFTLİĞİN YOLUNU TUTAR

Herkesin kendinden bir parça bulduğu Elif’te bu akşam, Asuman, Rabia’nın çiftliği aramasından şüphelenir ve hemen babasına haber verir. Cemal korku içinde Rabia’nın evine koşar ama onları bulamaz.

339. BÖLÜM

Rabia’nın tek isteği bunca zamandır annesinden ayrı kalan Elif’i çiftliğe götürüp annesine teslim etmektir. Her şeyi göze alan Rabia, Elif’in elinden tutup çiftliğe götürür. Rabia ve Elif’in çiftlikte olduğunu haber alan Cemal, çiftliğin bahçesinde gizlenir. Rabia’yı etkisiz hale getiren Cemal, Elif’i hemen çiftlikten uzaklaştırır. Rabia ayıldıktan sonra tüm bildiklerini çiftliktekilere anlatır. Rabia’nın anlattıkları sayesinde Melek’in kızını bulmasına ramak kalmıştır. Bu sırada foyasının ortaya çıkmasından korkan Asuman ise odasından dışarı çıkamaz. İyice köşeye sıkışan Cemal, Elif’i güvendiği birilerine teslim etmek ister.

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor. Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Künye:
Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz
Müzik: Korhan Nart
Senaryo: Rüya İstanbul
Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez
Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer, Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven Yapım: Green Yapım

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,366 saniyede yüklendi.