“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Elif 235. Bölümü ile Perşembe Kanal 7’de

Dizi Magazin 09 Aralık 2015
325 views

SELİM KENDİSİNİ ZEYNEP’E İFADE EDEBİLECEK Mİ?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu aksam Selim, Zeynep’in neden ayrılmak istediğini anlamaya çalışır. Öte yandan Feride Murat’ı kurtarmak için başını belaya sokar. Veysel ise balayı dönüşünde büyük bir şok yaşar.

 

  1. Bölüm:

 

Selim, Zeynep’ten bir anda avcuna bırakılan yüzüğün açıklamasını bekler. Zeynep kararlı olsa da Selim’in neyin peşinde olduğunu öğrenince şok olacaktır. Feride, halasının evinden aldığı paralarla Murat’ı kurtarmayı başarır fakat bu sefer halasıyla başı derde girer. Veysel’le Tülay balayından döner. Veysel olanları öğrenir. Tülay’sa Veysel’in bir şeyler gizlediğini anlar. Tülay gerçekleri öğrendiğinde kendince yeni karalar almak zorunda olduğunu hisseder. Veysel çaresizce, hiç umulmadık birinden medet umar.

 

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor.

 

Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

 

Künye:

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular:Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer, İlker Gürsoy, Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Esin Benim, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven  Yapım:

Green Yapım

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da83 sorgu var. 0,461 saniyede yüklendi.