“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Elif 234. Bölümü ile Çarşamba Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 07 Aralık 2015
748 views

SERDAR’IN GERÇEK KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Elif’te bu akşam Kenan ve Arzu’nun mutlu aile fotoğrafı Serdar’ı yıkar. Gonca ise bu durumdan şüphelenir ve Serdar’ın kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Zeynep, Selim’le evliliğini gözden geçirmeye karar verir.

234. Bölüm:

Selim’i takip eden Zeynep gördüğü manzara karşısında hayatının yıkımını yaşar. Selim’e olan güveni tamamen yıkılan Zeynep, ne yapacağını şaşırmıştır. Murat kaçırılınca Feride peşine düşer. Feride Murat’ı kurtarmak için plan yapmaya çalışır. Arzu ve Kenan’ın gazetede çıkan mutlu aile tablosu Serdar’ı da çileden çıkarır. Gonca ise Serdar’ın bu sinirinden şüphelenir ve Serdar’ın gerçek kimliğini öğrenmeye çalışır. Öte yandan Zeynep Selim’le olan ilişkisini yeniden gözden geçirmeye karar verir.

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor.

Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Künye:
Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Oğuz Ayaz
Müzik: Korhan Nart
Senaryo: Rüya İstanbul
Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez
Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin
Oyuncular:Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Emre Kıvılcım, Volkan Çolpan, Cemre Melis Çınar, Hasan Ballıktaş, Gülçin Tunçok, Zeynep Öğren, Batuhan Soncul, Umut Ölçer, İlker Gürsoy, Dilara Yüzer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Esin Benim, Derya Şen, Ayşegül Yalçıner, Kıvılcım Kaya, Ayşe Baçkır, Kerem Akdeniz, Gürhan Gülbahar, Hakan Bozyiğit, Beril Ada Yeşil, Aysun Güven Yapım:
Green Yapım

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,371 saniyede yüklendi.