Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Elif 186. Bölümü ile Perşembe Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 01 Ekim 2015
1.035 views

MELEK KENAN’IN MEZARINDA HER ŞEYİ İTİRAF EDİYOR

Elif’te bu akşam Kenan’ın cenazesi izleyenlere duygulu anlar yaşatacak. Melek, Elif’in Kenan’ın kızı olduğunu söylemekte geç kalmanın acısını yaşarken hiç ummadığı biri çıkagelir. Öte yandan Selim ve Murat, Zeynep’i vuranların peşine düşer.

 

Yüz Seksen Altıncı Bölüm:

 

Elif’i söylemek için çiftliğe gelmişken Kenan’ın öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Melek, buna bir türlü inanamaz. Aliye Kenan’ın acısını, Selim’e yüklediği yeni sorumluluklarla dindirmeye çalışır. Arzu ise Kenan’ın yaşadığı sürece sadece Melek’i sevdiği gerçeğini kabullenmek istemez. Arzu, bir yandan Kenan’la yaşadığı geçmişin hesabını yaparken, bir yandan da yine geçmişinden gelen ve Kenan’ın taziyesi için eve kadar girmeye cesaret eden başka biriyle uğraşmak zorunda kalır. Zeynep’i vuranlar konusunda Murat, Erkut’tan şüphelense de Veysel’in emin olduğu tek bir isim vardır.  Kenan’ın cenaze törenine hiç beklenmedik biri gelir. Melek, Kenan’ın mezarı başında ona her şeyi itiraf ederken, acaba bunun için gerçekten geç mi kalmıştır?

 

Başrollerinde Selin Sezgin, Volkan Çolpan ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor.

 

Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü ikinci sezonuyla hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,375 saniyede yüklendi.