Yeni Gelin Dizisinin Çekimleri Başladı

23 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Ebru Gündeş “O Ses Türkiye” Jüriliğinden Ayrıldı mı?

Tv Magazin 05 Eylül 2016
471 views

Ebru Gündeş’ten O Ses Türkiye açıklaması. Şarkıcı jüri üyeleriğinde bu sene olmayacak.

Tv8’in en çok izlenen programlarından O Ses Türkiye’de görev alacak jüri üyeleri resmi olarak henüz açıklanmadı ama Ebru Gündeş sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak bu sene görev alamaacağını duyurdu. İşte o açıklama.

3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim… Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim,ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum.

O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah …O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı’dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı.

Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz …Ebru Gündeş "O Ses Türkiye" Jüriliğinden Ayrıldı

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da95 sorgu var. 0,319 saniyede yüklendi.