KANAL D / TWITTER 360 CANLI YAYININI İLK KANAL D YAPTI!

Arka Sokaklar Güncel Bir Konuyu Ekrana Taşıyor

Vatanım Sensin 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Duygu Çetinkaya ile ilgili Basın Açıklaması Geldi

Survivor, Tv Magazin 11 Aralık 2013
933 views

Duygu Çetinkaya Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 Resimleri 014Survivor yarışmasıyla adını duyuran Duygu Çetinkaya’nın adı yeni bir tartışmayla gündeme geldi. Çetinkaya’nın sunuculuğunu üstlendiği Tülin Medya’nın yapımcılığında çekilen Yeniden Başlasın programının setinde meydana gelen tartışmaya Duygu Çetinkaya’nın da adı karışmış, Çetinkaya’nın programın yönetmeni ile kavga ettiği ve seti terkettiği iddia edilmişti.

Tülin Medya’dan konu ile ilgili açıklama geldi.Açıklama şöyle:

“Bugün çeşitli basın organlarında Duygu Çetinkaya’nın sette gerginlik yaşadığı haberlerigerçeği yansıtmamaktadır. Program çekimleri sorunsuz bir biçimde devam etmektedir.

Yapımcılığını Tülin Medya (Tülin Sönmez) ’nın üstlendiği “Yeniden Başlasın” programınınsunucusu Duygu Çetinkaya son dönemde SosyalSorumluluk projeleri ve çalışmaları ile çok fazla adından söz ettirmiştir. Bu proje de Çetinkaya’nın yürüttüğü çalışmalar sebebiyle kabul ettiği ve severek çalıştığı bir yapımdır. Survivoryarışmasındaki güçlü-hakkını savunan kadınimajının bazı basın organları tarafından yanlış yönlere çekilmeye çalışılması hem üzücü hem de yıpratıcı olmaktan öteye gitmemektedir. Bu tarzhaberlerin çıkması ekip olarak hepimizi üzmüştür. Duygu Çetinkaya, çekim arasında evindedinlenmeye gitmiş ve daha sonra tekrar sete gelerek çekime devam etmiştir.

2014 yılının başında ekranlara gelecek olanYeniden Başlasın ile bir çok kadına umut ve yenihayat vermeyi hedef edinmiş bizler bu tarzhaberlere itibar etmemenizi rica ederiz.”

loading...


Yorumlar
  • duygu avcı

    sizi seviyoruz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,458 saniyede yüklendi.