“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

DÜNYAYI GEZİYORUM 1 Mayıs Pazar Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 01 Mayıs 2016
254 views

DÜNYAYI GEZİYORUM programının sunucusu,DÜNYAYI GEZİYORUM programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve DÜNYAYI GEZİYORUM filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

DÜNYAYI GEZİYORUM’UN TAYVAN TURU

Alışılmış gezi programlarının dışında, farklı coğrafyaları ekranlara taşıyan Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum bu hafta gizemli ada ülkesi Tayvan’ın altın plajı ve berrak denizini keşfe çıkaracak.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum’un bu bölümünde halkın büyük bir kısmının Budist olduğu Tayvan’da değişik mimarisi ile göz dolduran tapınaklar ziyaret edilecek. Özlem Tunca, 2002’de dünyanın en güzel Budist tapınağı seçilen John Taipei tapınağını ziyaret ederken, hayatlarının çoğunu tapınaklarda geçiren Budistlerin ilginç dini ritüellerini yansıtacak.

Bununla birlikte çocuklu ailelerin yoğun ilgi gösterdiği, dev akvaryumlarda yaşayan canlıların yeraltındaki farklı dünyaları Dünyayı Geziyorum’da olacak. Ayrıca Özlem Tunca, Tayvan usulü Maraş dondurması yapımını da ekrana getirecek.

Özlem Tunca ve minik gezgin Yakupcan, turistlerin uğrak noktası olan Alishan Dağı’ndan gün batımının eşsiz manzarasına ve Aborjin’lerin kabile yaşamına şahitlik edecek.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7 ekranlarında…

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,286 saniyede yüklendi.