“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Disney’in Güzel ve Çirkin Filminin Posteri Yayınlandı

Aktüel, Kültür Sanat 12 Temmuz 2016
126 views

Emma Watson’lı fantastik uyarlamadan yeni poster!

Disney’in yeni masal uyarlaması Beauty and the Beast’ten beklenen poster geldi!
Filmde Güzel’i, yani Belle karakterini Hermione olarak tanıdığımız Emma Watson canlandırırken filmin bir lanet sonucu canavara dönüşen prensini ise Dan Stevens canlandıracak. Yüzüklerin Efendisi’nin Gandalf’ı olarak tanıdığımız Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad ve Emma Thompson da filmin kadrosunda yer alan isimler arasında. LeFou’yu komedi filmleriyle tanıdığımız Josh Gad canlandırırken, McKellen da lanet sonucunda konuşan saate dönüşen “Cogsworth the Clock” olarak karşımıza çıkacak.
Masal tüccar olan bir adamın fırtınaya yakalanması sonucu yakınlardaki bir şatoda konaklaması ancak şatonun sahibine dair hiçbir ipucu bulamamasıyla açılıyordu. Gitmek üzereyken gözü tok kızı için bir gül koparak adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze geliyor ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalıyordu. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atılıyordu.
Alacakaranlık serileriyle tanınan Bill Condon’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin yapımcıları David Hoberman ve Todd Lieberman. Hikaye Evan Spiliotopoulos tarafından yazıldı, Steve Chbosky ise senaryolaştırdı. Film, ülkemizde ve ABD’de 17 Mart 2017’de vizyona girecek.güzel ve çirkinGüzel ve Çirkin

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,328 saniyede yüklendi.