Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Deniz Yıldızı 1227. Bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 28 Nisan 2015
728 views

Zeynep’in, Banu’yu rezil edecek bir planı var!

Banu, Zeynep’in Emre’yi bilerek kaçırdığını düşünmektedir ama ailesine bu durumu kanıtlayamaz. Mağdur görünen Zeynep, herkesi kandırmaktadır. Banu, kınasını Moda Kafe’de yapacaktır, Zeynep’in ise kınada Banu’yu rezil edecek bir planı vardır.

Kadınlar kınadayken, erkekler de Atabay’ların evde Melih için bekarlığa veda partisi verir. Sarp, eve dansöz çağırır. Kınada içlerine kurt düşen Mehveş, İkbal ve Aydan’la birlikte, Atabay evde eğlenceli ve komik olaylar yaşanacaktır.

Cenk, Ayşe’ye olan aşkı yüzünden karmakarışıktır. Daha fazla dayanamaz ve Yusuf’a Ayşe’ye artık ders vermeyeceğini söyler. Bu duruma şaşıran Yusuf, nedenini öğrenmek ister. Belki de Cenk, Ayşe’ye aşık olduğunu Yusuf’a söyleyecektir.

Yayın Günü : 30 Nisan PERŞEMBE
Yayın Saati : 19.15 – YENİ BÖLÜM – hafta içi her gün

PROJE TASARIM : NİLGÜN SAĞYAŞAR

ÖZGÜN HİKAYE – ÖYKÜ : NİLGÜN SAĞYAŞAR
OYUNCULAR: Cantuğ TURAY (MELİH), Begüm TOPÇU TURAY (BANU), Serhat NALBANTOĞLU(BAHRİ), Tuan TUNALI(ÖZGÜR), Başak AKBAY (PELİN), Meltem BAYTOK (İKBAL), Artemis KARAMAN ALKOÇ (MEHVEŞ), Çağdaş SERTER (SUNA), Nermin UĞUR (SABİHA), İlay Teryaki BELMAN (GİZEM), Mert ÖĞÜT (ENGİN), Tolga TECER (MUSTAFA), Büşra ERTÜRK (AYŞE), Cihan ESEN (YUSUF), Yıldırım ŞİMŞEK (KAZIM), Gözde DURU (YILDIZ),Osman YAZICIOĞLU (SARP), Pervin BALCI (Şükran), Deniz SİPAHİ (NEHİR), Feyyaz GÜMÜŞ (KORHAN), Berna KONUR (KADRİYE), Temmuz Gürkan KARACA (ATAKAN), Berke ÜNAL (EFE), Murat Volkan BENLİ (CELAL), Melih GÖRGÜN (CAN).

SENARYO : MODA SENARYO EVİ
YÖNETMENLER : AYŞE TÜGEN – NUJİN YILDIZ – FIRAT GÜRSOY
UYGULAYICI YAPIMCI : MEHMET ERİŞDİ
GENEL KOORDİNATÖR : GÜLSEN U. ERİŞDİ – ALTAN YÜCEL
YAPIMCI : NİLGÜN SAĞYAŞAR

loading...


Yorumlar
  • mehmetcan

    Cuma günü konusu Istiyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,312 saniyede yüklendi.