“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Deniz Tunca “İş’te Moda” Tv ile yeni sezon’da yine ekran da..

Haberler 24 Eylül 2016
981 views

yeni bir proje ise yol’da

Deniz Tunca’nın hazırlayıp sunduğu, Beyaz Tv’de yayınlana ‘İş’te Moda’ Tv adlı program, yeni sezonda da ekran’da olacak.  Geçen yıl büyük ilgi gören program, İş dünyasının modasının nabzını tutmaya devam edecek. Bu arada güzel sunucu, “İş’te Moda” Tv dışında yeni bir proje’nin’de sinyalin verdi. Yaz tatilini Miami’de geçiren Tunca, tatil’de yeni bir proje keşfetti. Deniz Tunca, tatil’de keşif ettiği proje  üzerinde sıkı bir çalışma içine girdi.

Yeni projesi için oldukça heyecanlı olan güzel sunucu, ” Yeni projemizi Allah nasip ederse herkesin sevdiği, taktir ettiği, oyuncu arkadaşımla birlikte yapacağız. Oyunculuğa  adım attığım zamanlarda bana yön veren , destek olan, herkesin de sevdiği arkadaşımızla yeniden çalışıyor olmam benim için özel bir proje olacağı anlamındadır ” dedi. Geçen sezon ekranda büyük beğeni toplayan “İş’te Moda” Tv bu başarısıyla Bulgaristan Kültür ve Turizm bakanlığı tarafında ödülle layık görülen Deniz Tunca,”İs’te Moda” Tv geçtiğimiz sezonda kısa sürede güzel başarılara imza attı. Aldığımız bu ödül’de başarımızın bir kanıtı oldu.

Ekibimin başarısını asla unutmam ve ekibimizin başarısıydı. Bu başarıyı koruyup daha güzel yerlere getireceğime inanıyorum ” diye koştu

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,280 saniyede yüklendi.