Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

“Bugün Yıldız Benim”, 3 Nisan Cuma Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 01 Nisan 2015
412 views

FERMAN TOPRAK
BUGÜN YILDIZ BENİM SAHNESİNDE!

Show TV’nin keyifli yarışma programı “Bugün Yıldız Benim”, birbirinden ünlü konuklarıyla ve sürprizleriyle hafta içi her gün izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

 

RTV Film Prodüksiyon tarafından hazırlanan Bugün Yıldız Benim’in sunuculuğunu ekranların güzel yıldızı Özge Ulusoy üstleniyor. Programın muhteşem jüri kadrosunda ise Hakan Akkaya, Songül Karlı ve Mert Ekren yer alıyor.

 

“Sesime güveniyorum!”, “Sahne performansımla herkesi büyülerim!”, “Giydiklerimle olay yaratırım!” diyen ve kendine güvenen 14 bayan yarışmacı,              “Bugün Yıldız Benim”de ter döküyor.

 

Güven Baran, Ender Gündüzlü ve Fatih Ertur’un vokal koçluğunda her hafta farklı şarkıları çalışan yarışmacılar, jüri tarafından hem sahne performansları hem de sesleriyle değerlendirilecek. Jüri üyelerinin kararı sonucu ise, bugün bir yarışmacı yarışmaya ve hayallerine veda edecek.

 

Sesine ve sahne performansına güvenen yarışmacıların kıyasıya mücadele edeceği Bugün Yıldız Benim’de, ünlü şarkıcı Ferman Toprak da sevilen şarkılarıyla izleyicileri coşturacak.

 

“Bugün Yıldız Benim”, 3 Nisan Cuma günü saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,343 saniyede yüklendi.