Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi veya Programı İzleyeceksiniz? (14 Mart 2016 Pazartesi)

Dizi Magazin, Reyting Anketleri 14 Mart 2016
2.331 views

Anketimize katılarak izlenme oranlarına katkıda bulunun. Ayrıca Televizyonda Bugün neler var görün. (8 Mart 2016 Pazartesi)

Star’da Paramparça, Atv’de Kırgın Çiçekler,Trt1’de Yeşil Deniz dizisi ekrana gelecek. Alternatif arayanlar için Tv8’deSurvivor 2016 izleyebilirsiniz.

2008 yılından beri televizyondizisi.com Sitesi’nde günlük reyting anket verilerine yer vermekteyiz. Amacımız TNS reyting sistemlerinden farklı olarak alternatif sosyal medyada takipçisi olan dizi ve programların ne kadar izlendiğini farklı veriler ile gözlemleyebilmek.

Mevcut verilerimizin daha sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilmesi için sizlerden ricamız sevdiğiniz dizi veya programa defalarca oy vermeye çalışmamamızdır. Burada amaç dizilerin izlenme oranları ile ilgili realisttik bir durum değerlendirmesi yapabilmektir.

İşte Pazratesi Günü yayınlanan dizi ve programların listesi

[polldaddy poll=9345754]

loading...


Yorumlar
 • Kırgın çiçekler

  ♡♥♥♡♡♥
  Sonuna Kadar kırgın çiçekler

 • Mehmetcan

  İnşallah bu akşam rekor kırar kırgın çiçekler çok seviyorum çok güzel hep dram hep dram küçük emrah küçük Ceylan bile geçti bu dizi çok seviyorum ama hiç bir bölümü kaçırmiyorum yılın en iyi dizi kırgın çiçekler bence altın Portakal yılın dizisi kırgın çiçekler yeni oyuncular girsin gökhan öldü onun yerine genç yetenekli oyuncular girsin

 • Mehmetcan

  Ne paramparça ne de başka diziler sonuna kadar kırgın çiçekler

 • mehmetcan

  sonuna kadar kırgın çiçeklerrrrrrrrr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,421 saniyede yüklendi.