22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bizim Hikaye Cumartesi Atv’de

Tv'de Sinema, Video Galeri 11 Eylül 2015
1.532 views

BİZİM HİKAYE

Bizim Hikaye  filminin oyuncuları,Bizim Hikaye  filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Bizim Hikaye  filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

BİZİM HİKAYE

12 Eylül’de 35 yıl önceki bugünü anlatan anlamlı bir film…

Tv’de İlk Kez

Yayın Tarihi : 12 Eylül 2015 / Cumartesi
Yayın Saati : 20.00

Yapım Yılı : 2015
Yönetmen : Yasin Uslu
Türü : Dram
Oyuncular : Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, Çiğdem Batur Güzel, İbrahim Kendirci, Erdinç Gülener

Filmin Konusu:
Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık… Yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesi. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını perdeye taşıyan film; o günlerden bu günlere kadar uzanan bir mücadeleyi, hiçbir şekilde bağlarını kopartmayan fedakar bir aile aracılığıyla bizlere aktarıyor.

Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlendiği Bizim Hikaye’nin başrolleriniyse Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Naz Elmas paylaşıyor.

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Bizim hikaye uzun hikaye birbirine çok benziyor uzun hikaye çok güzel film bizim hikaye çok güzel duygusal film

  • Mehmetcan

    Ben çok sevdim beni etkiledi dönem filmleri beni çok etkiliyor insanı içi yanıyor bizim hikaye film beni sardı beğenerek izledim Cansel elçin çok başarılı çok güzel rol yapıyor bu sene çok güzel dönem filme gelsin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da103 sorgu var. 0,366 saniyede yüklendi.