Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Birkan Sokullu: “Oyunculuğa Harçlığımı Çıkarmak İçin Başladım Ama…”

Dizi Magazin 20 Şubat 2016
1.965 views

Şu sıralar Hayat Şarkısı dizisinde Burcu Biricik ile başrolleri paylaşan Birkan Sokullu, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’nin sorularına yanıt verdi. Ailesi Bosna’dan gelen Birkan Sokullu İstanbul doğumlu. Babası Berberlik yapan Sokullu’nun  çocukluğu onu izleyerek geçmiş. Hayatının dönüm noktası ise 21 yaşında annesini Beyin kanamasından kaybetmesi olmuş. O noktadan sorumluluk alması gerektiğini anlayan Birkan Sokullu, babasına ve kardeşine daha bir sıkı sarılarak geleceği ile ilgili temelleri atmış. Birkan Sokullu Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümü kazandıktan sonra Basketbolu bırakmış. Oyunculuğa harçlığını çıkarmak için başlamış ama Şimdilerde oyunculuk ve şöhret için şunları söylüyor.

“Şöhretin sonsuza kadar sürmeyeceğinin bilincindeyim. Bu yüzden kendi bireysel yansımamla değil işimin yansımasıyla ilgileniyorum. En büyük derdim işim.”

 diyerek konu ile ilgili bakış açısını dile geçiriyor.

Şu sıralar Berrak Tüzünataç ile birlikte olan Birkan Sokullu konuyla ilgili açıklama yapmak istezken, “özel hayatımla ilgili konuşmayı pek sevmiyorum” diyerek ayrıca eski eşi Aslı Enver‘in Murat Boz ile olan ilişkisi ile ilgili de sessiz kalacağının sinyalini vermiş oldu.

Dinamik eğlenceli güçlü ve güzellik anlayışına Uyan kadınlardan hoşlandığını belirten eden Birkan Sokullu hayat şarkısı dizisinde Hülya’nın takıntılı aşkını değerlendirirken şu şekilde konuştu.

Enteresan ve saygı duyulacak bir şey. Ama zaman ilerledikçe hayatlar değişiyor. Kerim kendine başka bir hayat seçmiş. Hülya küçükken yaşadığı zorluklar nedeniyle konforlu bir hayat istiyor. Buna giden yolda âşık olduğu adamla bunu paylaşmak istiyor. Ama adamın başka hayalleri var…

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da86 sorgu var. 0,364 saniyede yüklendi.