Bir Erkek Bir Kadın Dizisi – Star

08 Aralık 2013 Pazar, 00:26
Bir Erkek Bir Kadın Dizisi – Star

Bir Erkek Bir Kadın 53. Bölüm zle 04 300x200 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1 Erkek 1 Kadın 138. ve Final Bölümü ile Pazar 23.30’da Star’da

Mutlu son! Yıllardır süren aşk meyvesini veriyor. Zeynep hamile!

Zeynep nihayet hamile…

Zeynep’in hayalleri gerçek olmuştur. Artık hamiledir. Ozan’ı babalık heyecanı sarar. Zeynep’in aşermeleri, bebeklerine koyacakları isim araştırmalarının yanı sıra, Ozan Zeynep gibi hissetmeyi başarabilecek midir?

 

Ozan ve Zeynep’in hayalleri gerçek oluyor!

Zeynep’in hamileliği ile çiftimiz en ufak ağrıda soluğu hastanede doktorun yanında almaktadır. Ozan her ne kadar tam olayın havasına girmemişse de sonunda babalığını anlamaya başlar. Yıllar boyu süren aşk, meyvesini vermektedir sonunda. Zeynep anne, Ozansa ciddi ciddi baba olma yolundadır.

*********************************************************************************

Onları bir fenomene dönüştüren, ekranda ve sanal alemde fırtınalar estiren komedi dizisi artık Star’da…

Demet Evgar ve Emre Karayel’in oynadığı, kadın- erkek ilişkisi üzerine etkileyici, sınırları zorlayan, cesur diyalogları ve esprileriyle çok sevilen dizi yeni bölümleriyle 5 Ocak’tan itibaren Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri Star’da yayınlanacak.

2008’de başlayan, kadınlarla erkekler arasındaki ilişkileri komik ve samimi bir üslupla anlatan “1  Erkek 1 Kadın” ülkemizde kısa sürede fenomen haline geldi. Demet Evgar ile Emre Karayel’in başrollerini paylaştıkları 1 Erkek 1 Kadın; ilk kez ulusal bir kanalda yayınlanmaya başlayacak.

İlişkiler ile ironik bir biçimde dalga geçen dizi, evde, arabada, alışverişte,  tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçiyor ve dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün ve çok cesur bir tarzla anlatıyor.

Aşkın en komik halini sıra dışı formatı ile ekranlara taşıyan 1 Erkek 1 Kadın Star’da başlıyor.

Oyuncular: Zeynep (Demet Evgar), Ozan (Emre Karayel)

Yapım:2008 ~ Türkiye

Tür:Komedi

Yönetmen:Müge Turalı

Senaryo:Itır Arda, Guy A.lepage, Murat Dişli

Yapımcı:Mehmet Altıoklar

TürkMax’da geçen dönemde başlayan, bu dönemde devamedecek olan ve  kadınlarla erkekler arasındaki ilişkileri komik bir üslupla anlatan “1 Kadın 1 Erkek” kısa sürede izleyicilerde tiryakilik yarattı. Demet Evgar ile Emre Karayel’in başrollerini paylaştıkları program; ev içinde, arabada, alışverişte, kayınvalidenin evinde, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçiyor ve dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumlar özgün ve çok cesur bir tarzla anlatılıyor.


1 Kadın 1 Erkek Resimleri

1kadin1erkekkadinerkek1 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel

1kadin1erkekkadinerkek Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel

1kadin1erkekdizifilm005 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel ve Hande Subaşı

1kadin1erkekdizifilm004 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel

1kadin1erkekdizifilm003 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel

1kadin1erkekdizifilm002 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel

1kadin1erkekdizifilm001 Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Emre Karayel – Ozan

1kadin1erkekbirkadinbir Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Demet Evgar ve Emre Karayel

1kadin1erkekbirkadinbir.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek12.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek11.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek10.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek9.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek8.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek08.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek07.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek06.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek05.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek02.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e181.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e176.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e175.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e174.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e173.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e171.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e5.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e4.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e3.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e2.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1k1e.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek1erkek1kadi.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star1kadin1erkek01.th Bir Erkek Bir Kadın Dizisi  Star

Etiketler

Yorum

 1. journal.dmitry.fi

  20 Mayıs 2014 at 23:32

  I am really delighted apt glance at this network site posts which includes tons of serviceable information, thanks for providing these statistics.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>