“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Bir Garip Aşk Dizisi Kaç Bölümden Oluşuyor?

Bollywood 15 Şubat 2016
9.417 views

İşte Bir Garip Aşk dizisinin bölüm sayısı

Orjinal adı Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon olan hint dizisi Bir Garip Aşk Kanal 7’de yayınlanan bir hint dizisi.  Sanaya Irani dizide Kushi karakterine hayat verirken Barun Sobti‘de Arnav ile Türk izleyicinin gönlünde taht kurdu.

Bir Garip Aşk dizisi Hindistan’ın Star Plus kanalında 398 bölüm olarak yayınlandı. Ama her bölüm ortalama 20 dakikaydı. Ülkemizde ise bu dizi gündelik 90 dakika yayınlandığı için bitiş bölüm sayısını siz hesaplayabilirsiniz 🙂 Şaka bir yana Türk formatına göre ortalama 100 bölümlük bir dizi gibi duruyor. Tabi hesapta bir yanlışlık yapmadıysak…

loading...


Yorumlar
  • Çok ciddi bir izleyici kitlesi var. Bir Garip Aşk Reytinglerde bir çok diziyi zorluyor. İlk kez bir Hint dizisi bu denli bir başarı sağladı. Hemde Kanal 7 gibi biraz kenarda duran bir kanalda. Annem müptelası dizinin ama ben bir bölüm dayanamadım. Saatlerce bakışmak konusunda bu ikili biz Türklere doktora yaptıracaklar. İyi tamama… Birbirinize güzel bakıyorsunuz. Ama bu kadar da uzun uzun bakmak olmaz ki. Az biraz da konuşsanıza!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da95 sorgu var. 0,253 saniyede yüklendi.