Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Bir Garip Aşk 85. Bölümü ile Cuma Kanal 7’de

Tv'de Bu Hafta 02 Mart 2016
1.314 views

Bir Garip Aşk’in 85. bölümünde neler olacak? KHUSHİ’NİN YALANI ORTAYA ÇIKIYOR

Kanal 7 ekranlarının tutkuyla izlenen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ta bugün, Raizada ailesi Arnav ve Khushi arasındaki küslüğün bitmesi için elinden geleni yapar. Anjali ise geleneksel bir Hint ayini düzenleyerek ikiliyi buraya davet eder ve onların barışmasını sağlar. Bu barışma Shyam ve Daadi’nin tepkisini çeker.

85. Bölüm

Khushi, Arnav’dan gelen aramaya yanıt vermediği için kendini suçlu hissetmektedir. Nani, Manaroma ve Nanda Kishore, Khushi’yi affetmesi için Arnav’a ile konuşurlar ancak o aldığı karardan dönmemekte ısrarlıdır. Bunun üzerine Anjali Hint ritüellerine uygun bir Mehendi ayini düzenler ve Arnav ile Khushi’yi de buraya davet eder. Ayinde Arnav, Khushi’den özür diler ve onun gönlünü almaya çalışır. İkili arasındaki bu yakınlaşma Daadi ve Shyam’ı harekete geçirir. Raizada ailesinin Gupta ailesine büyük bir sürprizi vardır. Shashi eve geldiğinde Shyam’ın da orada olduğunu görünce çok sinirlenir ancak Garima ona Shyam’ın artık eskisi gibi biri olmadığını söyler.

Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,258 saniyede yüklendi.