22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Big Brother Türkiye Eleme 21 Şubat Pazar Star’da

Tv'de Bu Hafta 20 Şubat 2016
241 views

‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam (21 Şubat Pazar) eleme heyecanı yaşanacak. ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Seda, Yasin, Gökçen ve Sinan oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, bu akşam (Pazar) ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

EV HALKI, ‘SEDA GİTSİN’ DİYOR

‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda; Seda, Yasin, Gökçen ve Sinan, 12. haftanın eleme listesinde yer aldı. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim ise bu kez, 5 oy ile Seda oldu. Listedeki Yasin, Gökçen ve Sinan’a ise 3’er oy çıktı.

‘Big Brother Türkiye’ evinde, 12. haftanın lideri olan Arsel, evden gitmesini istediği iki ismi söylerken, dokunulmaz olduğu için onun ismi eleme listesi için söylenemedi.

GÖKÇEN 9. KEZ ELEME LİSTESİNDE

‘Big Brother Türkiye’nin 12. haftasında Gökçen 9’uncu, Sinan ise 3. kez eleme listesine girdi. 10. Haftanın finalinde izleyicilerden en yüksek oyu alarak eve dönen Seda ve Yasin’in ise yine eleme listesinde yer aldı. Bu akşam (Pazar), dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

İZLEYİCİLER KİMLERİ KORUYACAK?

‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Cuma günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam (Pazar) sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’, Pazar akşamı özetsiz yeni bölümüyle, saat: 22.45’de Star’da.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da81 sorgu var. 0,373 saniyede yüklendi.