İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Benimsin Final 62 Bölümü ile 26 Temmuz Salı Kanal 7’de

Bollywood 23 Temmuz 2016
352 views

Benimsin Final oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Benimsin Final: BENİMSİN’DE MUTLU SON

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Benimsin’in final bölümünde başına gelenleri hatırlayan Zain konağa geri dönerek Zarina ve Roket’in maskelerini düşürür. Artık Aaliya ve Zain’in mutlu bir hayat yaşamasının karşısında hiçbir engel kalmamıştır. Ayrıca Aaliya ve Zain’in Zayed adında bir erkek çocukları olur.

Aaliya ile başbaşa kalmak isteyen Roket onunla birlikte balaynına gitmek istediğini söyler. Ona itiraz edemeyen Aaliya’nın Roket’e dair şüpheleri hala devam etmektedir. Geçmişe dair anılarını hatırlamaya başlayan Zain, Bombay’a geri dönerek konağa gelir. Roket ve Zain arasındaki benzerliği görenler kime inanacaklarını şaşırmışken Zarina’nın desteği sayesinde Roket onları gerçekten Zain olduğuna inandırır. Eve gelen polisler Zain’i Roket’in karıştığı dolandırıcılıklar gerekçesi ile tutularkar. Bir yolunu bularak polislerin elinden kurtulmayı başaran Zain konağa geri döner. Annesi ve Aaliya’nın desteği ile Roket’in maskesini düşüren Zain, Zarina’yı ve Bilal’i evden uzaklaştırmaya karar verir. Dizinin final bölümünde Zain ve Aaliya’nın 7 yıl sonraki yaşamlarına ve çiftin Zayed adındaki çocuklarına da yer veriliyor. Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin Kanal 7’de. Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya Oyuncular:  Harshad Arora, Preetika Rao, Yapım Yılı: 2013 Dil: Hint Ülke: Hindistan Tür: Romantik Senaryo: Sonali Jaffer Orijinal Adı: Beintehaa

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,558 saniyede yüklendi.