23 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

Beni Affet 989. Bölümü ile Salı Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 30 Mayıs 2016
211 views

Beni Affet dizisinin oyuncuları,Beni Affet dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Beni Affet dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Şans Umut’un yüzüne gülecek mi?
Çamlıdere’de gözlerden uzakta kurdukları hayatlarında huzuru yakalayan Bahar ve Kemal’in keyfine diyecek yoktur. Onlara ulaşmaya çalışan ancak başaramayan Şahin ve Demir ise soluğu Osman Kozan’ın yanında alır. Mahir’e olan borcu altında ezilen Umut’un yüzüne gülen şans, ona kısa sürede çok para kazandıracaktır.
Cüneyt, Sedat’ı polise kendisinin ihbar ettiğini Osman Kozan’a anlatır. Bir yandan da gerçekleri açıklaması için Feride’yi ikna etmeye çalışır. Sedat’tan çekinen Feride acaba Cüneyt’in istediği doğrultuda bir açıklama yapacak mıdır? Murat ve Reyhan, dağ evinde güne beraber uyanmanın keyfini yaşarken, onlara bir türlü ulaşamayan Ünal ise Osman’ın evine baskın yapmaya karar verir.

Yayın Günü : 31 Mayıs Salı
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Günlük dizi sadece beni affet kaldı alın yazısı aşk ve günah unutma beni aşkın bedeli deniz yıldızı, bunlar bitti beni affet kaldı. Çok güzel gidiyor artık çok güzel günlük diziler bekliyorum

  • Mehmetcan

    Sedat feride nefret ediyorum feride tekrar korkuyor sedat savunacak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 1,432 saniyede yüklendi.