“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Beni Affet 877. Bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 23 Aralık 2015
1.504 views

Feride, Cüneyt’in nikaha gitmesine engel olacak mı?

Eşref’in vurularak ölmesinin ardından, oğlu Sedat’a bırakmış olduğu bir vasiyet ortaya çıkar. Kapatıldığı yerden kurtularak, sonunda kaçmayı başaran Feride, evlenmek üzere nikah dairesine gitmekte olan Cüneyt ve Hasret’e yetişmeye çalışmaktadır.
Bahar’ı kaybetmekten korkan Demir, onun tavırlarından şüphelenerek, Kemal’in her şeyi anlatmış olabileceğinden endişe duyar. Umut’un eski bir arkadaşının Kader’e olan davranışlarından rahatsız olan Mahir, sevdiği kadını koruma konusunda sınır tanımaz.

Yayın Günü : 24 Aralık Perşembe
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Cuma özeti verin

  • Mehmetcan

    Hasret solmaz demir inci bunlar nefret ediyorum diş sika sika dış kalmadı ağzımda bunlar ne ya dizi mundar ettiler feride bence nikaha yetişemeyecek hasret sezon sonuna kadar dizi olacak demir gerçekleri biliyor bahar kemal iş birliği yaptığıni biliyor demir şüphelendi faruk mudur nedir demir sürekli şantaj yapıyor ama adamın elinde koz yok demir niye korkuyor çok saçma ya demir hasta şizofren bahar kötü şeyler yapacak Sezon Sonuna kadar dizi olacak incir nefret ediyorum ya hamile bir türlü doğurmadi 20 aylık oldu inci sonunda ölecek kemal bahar zor kavuşacak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,313 saniyede yüklendi.