22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Beni Affet 800. Bölümü ile 8 Eylül SALI Star’da

Tv'de Bu Hafta 06 Eylül 2015
777 views

Kemal, karısının nerede saklandığını bulabilecek mi?

Yeni Bölüm…

BENİ AFFET

En çok izlenen günlük dizi

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

800.blm

Kemal, karısının nerede saklandığını bulabilecek mi?
Kemal, Bahar’ı yurt dışına kaçırmak üzere olan Cesur’a ulaşır. Öfke içinde Cesur’u konuşturmaya çalışan Kemal, karısını nerede sakladığını öğrenebilecek midir? Sevgi, öldüğünü sandığı kocası Şahin’in gelişiyle adeta şoka girer. Sevgi’ye yaşadıklarını anlatan Şahin ise ailesi için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırdır.
Feride ve kızıyla birlikte yaşayacakları bir ev ayarlayan Cüneyt, ailesiyle birlikte tatlı bir yerleşme telaşı içindedir. Bu sırada Eylül ve Ferman’ın yapacağı anlamlı bir sürpriz Feride’yi çok mutlu eder. Bir oğlu daha olduğunu öğrenerek şoke olan Osman, ablası Ziynet’in ölümüyle sarsılır.

Yayın Günü : 8 Eylül SALI
Yayın Saati : 17.00 – 800. Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Osman ablası öldü ziynet öldü çok tüylerim diken diken oldu osman gerçekle öğrendi eylül♡♥♥murat aşk yaşayacaktır murat çok seviyorum çok tatlı efendi biri bahar bulunsun artık çok sıkıldım

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da87 sorgu var. 0,426 saniyede yüklendi.