25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Beni Affet 762. Bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 28 Nisan 2015
1.376 views

Nalan ateşle oynuyor!

Cüneyt, Nalan’ın doğrulttuğu silahın ucundadır. Nalan’dan korkmayan Cüneyt, ona meydan okur. Tüm aile endişe içindeyken, Feride, Cüneyt’e bir şey olmasından çok korkar. Hayatını Cüneyt’in mahvettiğini düşünen Nalan, kocasını geri kazanmak için Cüneyt’i tehdit eder. Nalan’ın elinde patlayan silah, bir kişinin vurulmasına sebep olur.
Kemal, bildiklerini anlatması için Berat’ı zorlar. Ancak Berat kendini sağlama almak ister. Berat’tan kurtulmaya çalışan Cesur, Nazire’yi kaçırır. Annesinin hayatı için endişelenen Berat, her şeyi anlatmak karşılığında, Kemal’den annesini kurtarmasını ister. Kader’in her şeyi bildiğini Leyla’ya söyleyen Sait, Leyla’yı alıp gitme derdindedir.

Yayın Günü : 30 Nisan PERŞEMBE
Yayın Saati : 16.30 – YENİ BÖLÜM

PROJE TASARIM: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), ÖZGÜN ÇOBAN (Tunç), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU ATALAY (Sevgi), ZEYNEP AYTEK METİN (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), KEREM POYRAZ KAYAALP (Berat), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), HASAN ÇAĞDAŞ KILIÇ (Sait).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE, YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : GÜRSEL ATEŞ, MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,343 saniyede yüklendi.