22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Beni Affet 748. Bölümü ile Cuma Star’da

Tv'de Bu Hafta 09 Nisan 2015
739 views

Umut evi terk ediyor!

Çektiği sıkıntılardan dolayı hastalanan Bahar’ın canı acır. Sevgi kızının sıkıntısını paylaşmak için onun yanındadır. Kemal ise karısına yaptıklarının intikamını almak için Berat’ın peşindedir. Kemal’in ensesinde olduğunu anlayan Berat, yolun sonuna gelmek üzeredir. Leyla’nın ayrılmak istemesini aklı almayan Umut, evi terk eder.

Eylül’le birlikte Furkan’ın evine gelen Cüneyt, şoke eden bir gerçekle karşılaşır. Melis’in nişanlısı olarak tanıttığı Furkan başka bir kadınla evlidir. Cüneyt ve Eylül, Furkan’la yüz yüze gelecekler midir? Aziz Cüneyt’in boşanma davası açmadığını öğrenir. Eylül’ün hamilelik yalanı Zühre’yi çileden çıkarır.

Yayın Günü         : 10 Nisan CUMA   

Yayın Saati         : 16.30 – YENİ BÖLÜM

loading...


Yorumlar
  • mehmetcan

    bu sefer kemal hapse girmesini izleyeceğizzzzzzzzzzzzz

  • mehmetcan

    sezon finali söyle olacak kemal beratı öldürecek hapse girecek nalan adam tutup ferideyi gene kaçıracak ve haps ettip benzin dökecek bak görürsün bahar çok hasta kesin kanser olacak yada başka bir şey çıkacak leyla nefret ediyorum gıcıkkkkkkkkkkkkkkkkkk eski leyla çok iyi yazık umut ya çok üzüldüm ya kader şahit ne mal olduğunu anlayacak bak herşey ortaaya çıkacak sezon finali az kaldı

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da83 sorgu var. 0,264 saniyede yüklendi.