“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali 22 Temmuz Cuma Kanal D’de

Tv'de Bu Hafta 21 Temmuz 2016
148 views

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali 22 Temmuz Cuma programı ve suncusu; nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve buna benzer bilgiler; güncel fragmanlar bu sayfada.

HANIMLARIN İDDİALARI BEYLERİ FENA KIZDIRACAK!

Kanal D’nin, sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı sevilen yarışma programı
Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali’n de; hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenen dört çift büyük ödül için mücadele edecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir, beylerin güçlerini sınayacak olan “İndir Kaldır” oyunuyla başlayacak. Bayanların eşlerinin güçlerine güvenmeyip iddiaları düşük söylemeleri beyleri sinirlendirecek. Bayanların tepinerek puan kazanacakları “Tepinmek Güzeldir” ikinci oyun olacak. Altmış saniye boyunca eşlerinin iddialarını gerçekleştirmek için tepinen bayanlar bir hayli yorulacak. Oynayanların nefesini kesen, izleyenleri eğlendiren “Unlu Pinpon” her zaman olduğu gibi yine komik görüntülere neden olacak. Beyler gözlerine taktıkları deniz gözlüğü ile önlerinde duran unlu bardakların içindeki pinpon toplarını üfleyerek çıkartmaya çalışacaklar. Bayanların final öncesi son oyunu, ellerinin titremesine neden olan “Sulu Domino” olacak. 150 saniye boyunca küçük bardakları büyük bardakların üzerine dizerek, süre sonunda da dizdikleri bardakları büyük bardakların içine sokarak 4000 puanın sahibi olmaya çalışan bayanlar gergin anlar yaşayacak.

Final etabında ise “Penaltı” oyununun galibi son model otomobilin sahibi olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Şule Zeybek’in sunumuyla hafta içi her gün saat 16.00, Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali ise Ufuk Özkan’ın sunumuyla Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yayın Tarihi : 22 Temmuz Cuma / 2016
Yayın Saati : 20.00

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,400 saniyede yüklendi.