21 Ekim 2016 Cuma Reytingleri (TNS)

Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Cuma Star’da

Tv'de Sinema, Video Galeri 06 Mayıs 2015
812 views

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminin oyuncuları,Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Türk Sineması

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm

 

Yönetmen :         Serdar Akar

Oyuncular:           Erdal Beşikçioğlu,  Hazal Kaya,  Rıza Kocaoğlu,  Tardu Flordun

Türü:                  Aksiyon, polisiye

Yapım Yılı:          2011- Türkiye

Amirim bu hafta sinema filmiyle ekranda…

Emrah Serbes‘in Son Hafriyat adlı romanından esinlenilerek hazırlanan filmde Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Canan Ergüder, Ege Aydan ve Tardu Flordun rol aldı.

Konusu:

Yapılan bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar. Tabutun içinde yaşlı bir kadın vardır. Yapılan ilk incelemede kadının canlı canlı gömüldüğü ortaya çıkar. Hayata karşı işlenen suçlar uzmanı Behzat Ç., ilk defa böyle bir cinayet ile karşılaşmaktadır. Yaşlı kadının neden bu biçimde öldürülmüş olabileceğine ilk başta bir anlam verilemez. Yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. Behzat Ç. emekli polisi araştırmaya başladıkça bir takım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir. Behzat Ç., Harun, Hayalet ve Akbaba’dan oluşan ekibiyle Ankara’yı didik didik ederek Red Kit’in suç ortakları olan Gorbaçov Hasan ve Pembo’ya ulaşmaya çalışır. Olay Yeri İnceleme Şubesi’nin genç komiserlerden Songül de bu olayda onlara yardımcı olmaktadır. Bu esnada şüpheli tavırlarıyla dikkat çeken bir görgü tanığına ulaşırlar.

Yayın Günü: 8 Mayıs Cuma

Yayın Saati: 23.30

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm resimleri 05

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm resimleri 01

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm resimleri 06

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da102 sorgu var. 0,674 saniyede yüklendi.