Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (19 Ocak 2017 Perşembe)

Sevilen Oyuncu Aşk Laf Anlamaz Dizisinde

İçerde 18. Bölümünde Neler Olacak?

“Survivor 2017” Yeni Bölümü ile 21 Ocak Pazar Başlıyor

Barun Sobti Türkiye’ye geldi ve Yoğun İlgiye Çok şaşırdı

Bollywood, Dizi Magazin, Video Galeri 29 Şubat 2016
5.400 views

Bir Garip Aşk dizisi ile ülkemizde çok yoğun bir izleyici kitlesine erişmeyi başaran Barun Sobti gördüğü ilgi karşısında şaşkınlık yaşadı. işte o video

Bir garip Aşk’ın Arnav’ı Barun Sobti Türkiye’de yoğun ilgi ile karşılaştı. Kanal 7’nin davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Hollywood yıldızı Barun Sobti stüdyoya girdiği andan itibaren hayranları Kıyametler kopardı. çok yoğun bir ilgiyle karşılaşan oyuncunun yüzündeki şaşkınlık ifadesi görülmeye değerdi. “Türkiye’den bu denli büyük bir ilgi bekliyor muydunuz?” sorusuna “Hayır. hiç beklemiyordum. Bana da sürpriz oldu.” Oldukça çekingen bir yaklaşımda bulundu.

BARUN SOBTİ (ARNAV) KİMDİR?

Arnav, acıma duygusunda yoksun, maddi çıkarların en planda olduğuna inanan ve parayla her şeyin sahibi olabileceğini düşünen 28 yaşında bir adamdır. Amacına ulaşmak için tüm imkanlarını kullanır hatta insanları bile çıkarları için feda edebilir. Dizideki Arnav karakteri gerçek hayatta nefret edilecek insan tiplerinden; kendini beğenmiş, ukala, dediğim dedik, her şeyi parayla ölçen. Ne kadar sinir bozucu özellik varsa bu adam da toplamışlar.
Barun Sobti, 21 Ağustos 1984 tarihinde Hindistan’ın Delhi şehrinde doğmuştur.

bandicam 2016-02-29 14-28-01-646

Eğitimini Delhi’de tamamladı. Bollywood dizi ve film sektörüne girmeden önce, 7 yıl boyunca Jindal Telekom’da müdür olarak çalıştı. Ama çocukluğundan beri aktör olmayı isteyen Barun Sobti, Telekom’dan ayrıldı ve birçok Hint dizisi ve Hint filminde rol aldı. Popüler Hint dizisi Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? (Bir Garip Aşk) dizisindeki Arnav Singh Raizada rolü ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkçe ismi Bu Aşka Ne Ad Vermeli? olan Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? dizisinde 398 bölümlük performansı ile geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

bandicam 2016-02-29 13-58-27-027

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da87 sorgu var. 0,513 saniyede yüklendi.