26 Şubat 2017 Pazar Reytingleri (TNS)

89. Oscar Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu

89. Oscar Töreni Skandalla Bitti

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (27 Şubat 2017 Pazartesi)

Barun Sobti Türkiye’de Dizi Çevirmeye yeşil Işık Yaktı

Bollywood, Dizi Magazin 29 Şubat 2016
4.726 views

Bir Garip Aşk’ın yıldızı Barun Sobti Türkiye’den teklif bekliyor

Bir Garip Aşk dizisinin sevilen aktörü Barun sobti kendisine sorular “Türkiye’de dizi çevirecek misiniz? sorusuna  “kesinlikle” cevabını verdi. şayet kendisine teklif  yapılırsa Bunu değerlendireceğini söyleyen Barun Sobti hayranlarının çığlık atmasına neden oldu. yapımcılar şu sıralar yoğun ilgi gören Barun Sobti ile ilgili olarak böyle bir düşünceye girecekler mi Bunu önümüzdeki günlerde görmek lazım. Çünkü Barun Sobti de son zamanlarda ciddi anlamda hayran kitlesi edinmeyi başarabilen Ender şöhretlerden biri konumunda.

BARUN SOBTİ (ARNAV) KİMDİR?

Arnav, acıma duygusunda yoksun, maddi çıkarların en planda olduğuna inanan ve parayla her şeyin sahibi olabileceğini düşünen 28 yaşında bir adamdır. Amacına ulaşmak için tüm imkanlarını kullanır hatta insanları bile çıkarları için feda edebilir. Dizideki Arnav karakteri gerçek hayatta nefret edilecek insan tiplerinden; kendini beğenmiş, ukala, dediğim dedik, her şeyi parayla ölçen. Ne kadar sinir bozucu özellik varsa bu adam da toplamışlar.
Barun Sobti, 21 Ağustos 1984 tarihinde Hindistan’ın Delhi şehrinde doğmuştur.

Eğitimini Delhi’de tamamladı. Bollywood dizi ve film sektörüne girmeden önce, 7 yıl boyunca Jindal Telekom’da müdür olarak çalıştı. Ama çocukluğundan beri aktör olmayı isteyen Barun Sobti, Telekom’dan ayrıldı ve birçok Hint dizisi ve Hint filminde rol aldı. Popüler Hint dizisi Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? (Bir Garip Aşk) dizisindeki Arnav Singh Raizada rolü ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkçe ismi Bu Aşka Ne Ad Vermeli? olan Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? dizisinde 398 bölümlük performansı ile geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

loading...


Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

suzan 29 Şubat 2016

herkulade bır ınsan ..muhetsem ..kutluru sahıb olan..cok cok sevıyorum ona..turk yonetmennler degerlandırın ..gercektan muhtesem bır kazanc olur..o bır dunya star..ıyı bır senaryo ve super bır yunetmen .dunya ayaga kalkar o dızı almak ıcın..Barun bır tane ..harıka bır actor..

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da125 sorgu var. 0,447 saniyede yüklendi.