Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Baby Daddy 5. Sezon 19. Bölüm Fragmanı

Yabancı Diziler 24 Temmuz 2016
31 views

Baby Daddy 5. Sezon 19. Bölüm oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Baby Daddy 5. Sezon 19. Bölüm  27 Temmuz Çarşamba Freeform (Abc Familiy) kanalında.

“Sabrina ve The Teenage Witch” gibi dizilerin yaratıcısı Amerikalı senarist Dan Berendsen tarafından oluşturulan dizi Don’t Borrow Trouble ve ABC Family Original Productions tarafından üretilmektedir.

Dan Berendsen ile birlikte Michael Lembeck, John Ziffren, Vince Cheung, Ben Montanio ve Heidi Clements yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Yapımcılığı ise Timothy Marx, Frank Pines, Nancy Cohen, Jan Siegelman ve David Hartle tarafından üstlenilmektedir.

Kaliforniya’daki CBS stüdyolarında çekimleri yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika uzunluğundadır.

Dizinin başrollerinde “Kyle XY” dizisi ile bilinen Jean-Luc Bilodeau, 90’lı yılların komedi dizisi “Full House” ta Teddy karakterini canlandıran Tahj Mowry, Derek Theler, Melissa Peterman (Reba) ve Chelsea Kane (Jonas) rol almaktadır.

New York’ta barmenlik yapan Ben Wheeler (Jean-Luc Bilodeau) aynı zamanda öğrenimini tamamlamaya çalışmaktadır. Bir gün eve geldiğinde kapısında eski kız arkadaşı tarafından bırakılmış bir bebek bulur ve hayatı alt-üst olur. Ne yapacağını bilemez bir haldeyken annesi Bonnie (Melissa Peterman), erkek kardeşi Danny (Derek Ler), en iyi arkadaşları Tucker (Tahj Mowry) ve Riley’in (Chelsea Kane) yardımları ile bu sevimli kız bebeğe bakıp, onu büyütmeye karar verir.


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da95 sorgu var. 0,351 saniyede yüklendi.