“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Aslı Enver, Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinde Rol Alacak mı?

Dizi Magazin 13 Temmuz 2016
267 views

Anıl Koldaş, Aslı Enver’in Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisine dahil olmasını kaleme aldı.

Star’ın geçtiğimiz sezon büyük umutlarla ekrana sürdüğü, sağda solda ”kasıp kavuracak” şeklinde imaj yaratmaya çalıştığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yarattığı hayal kırıklığı malum. Perşembe geceleri yayınlanan yapım özellikle TOTAL grubunda yaşadığı inanılmaz sıkıntılar sayesinde ciddi tartışmaların oluşmasına yol açmıştı. Tüm bu tartışmalara ve ”sezon sonunda bitiyor” şeklinde haberlere rağmen diziye devam kararı alınmıştı. Bu kararın ardından neler yapılabileceğini düşünen dizi ekibi oyuncu kadrosunu iyice güçlendirmeye karar verdi.

Bu güçlendirme hareketinin ilk adımları son olarak Paramparça’da izlediğimiz Nurgül Yeşilçay ve Muhteşem Yüzyıl serisinin ilk kısmında Şehzade Mustafa rolünü üstlenen Mehmet Günsür olmuştu. Her iki oyuncunun da ekiple anlaştığı ve yeni sezonda oyuncu kadrosu içerisinde yer alacağı ifade edilmişti. Bu hamleler için yapılan yorumlar devam ederken, yeni bir hamlenin haberi daha geldi.

Son olarak Kış Güneşi dizisinde yer alan ve Kavak Yelleri’ndeki Aslı rolü ile ülke çapında tanınmış olan Aslı Enver, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin transfer etmek istediği yeni yıldız oldu. Oyuncuya yapılan teklifin cevabının beklendiği ve Enver’in büyük ihtimalle kadroya katılacağı ifade edildi.

Görüldüğü gibi kış sezonu için yapılan hamleler tüm hızıyla devam ediyor. Aslı Enver hamlesinin ne kadar başarılı olacağı bilinmez ama, Kösem’in transfer konusunda hızlı olmaya devam edeceğini görebiliyoruz.

Kösem’e yeni sezonda bol şanslar.

ANIL KOLDAŞ

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,413 saniyede yüklendi.