22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Aşkın Yaşı Yok Pazartesi Star’da

Tv'de Sinema, Video Galeri 18 Eylül 2015
1.283 views

Smart People

Aşkın Yaşı Yok  filminin oyuncuları,Aşkın Yaşı Yok  filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Aşkın Yaşı Yok  filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Yabancı Sinema
AŞKIN YAŞI YOK

Orjinal Adı: Smart People
Yönetmen : Noam Murro
Oyuncular: Ellen Page, Dennis Quaid, Sarah Jessica Parker, Ashton Holmes, David Denman
Türü: Romantik,komedi
Yapım Yılı: 2008/ ABD

Konusu;

Profesör Lawrence Wetherhold (Dennis Quaid), entelektüel çevrelerin en parlak isimlerinden birisidir, ama aşk ve aile gibi kişisel problemlerinin çözümü söz konusu olduğunda hiç başarılı değildir. Üniversite öğrencisi oğlu James (Ashton Holmes) ona güvenmediği için sırlarını açmaz. Ergenlik çağındaki kızı Vanessa (Ellen Page), okulunda tüm beklentilerin üzerinde başarı gösteren ama “herşeyden şikayet eden” yapıdaki babasının ayak izlerini takip eden, onun yolunda olan sivri dilli bir kızdır. Profesörün yıldızının bir türlü barışmadığı üvey kardeşi Chuck ise (Thomas Haden Church), hayatını özgürce yaşamayı adeta sanat haline getirmiştir.
Özlemini çektiği tutkuyu artık hiçbir şeyde, hatta uzmanı olduğu Victoria Dönemi Edebiyatı’nda bile bulamayan bir dul olan Profesör Lawrence, orta yaş krizinin eşiğinde dolanmaktadır. Ancak hiç hazzetmediği üvey kardeşinin aniden çıkıp gelişiyle, eski öğrencisi Janet ile (Sarah Jessica Parker) yıllar sonra tesadüfen yeniden karşılaşması aynı günlere denk gelince Wetherhold ailesinde kimi zaman eğlenceli, kimi zaman yürek burkucu olaylar zinciri birbirini izleyecek, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yayın Günü: 21 Eylül PAZARTESİ

Yayın Saati:  23.30

aşkın_yaşı_yok (1)

aşkın_yaşı_yok (2)

aşkın_yaşı_yok (3)

aşkın_yaşı_yok (4)

aşkın_yaşı_yok (5)

aşkın_yaşı_yok (6)

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,613 saniyede yüklendi.