Aşkın Bedeli 81. Bölümü ile Salı star’da

03 Ocak 2014 Cuma, 20:16
Aşkın Bedeli 81. Bölümü ile Salı star’da

askin-bedeli-yenidizi81.bölüm;

Poyraz biraz nefes alabilmek için gittiği tatilden Selen’le birlikte döner. Poyraz Selen’le arasına çok net mesafe koysa da Selen Gülten’e, Poyraz’la birlikte olduğunu söyler. Gülten, Selen’e çok kızar fakat Selen’in annesine karşı bahanesi Taner’dir. Taner ise Haznedarların evini dinlemeye devam etmektedir. Selen’e bütün sorunları kökünden çözeceğini söylese de Selen, Taner’in kafasındakileri anlamaktan çok uzaktır.

Poyraz, Zeynep’i işten çıkardıktan sonra emekleri karşılığında ona para yollar. Bu duruma sinirlenen Zeynep, Poyraz’la yüzleşmeye gider. Zeynep ve Poyraz büyük bir hesaplaşmanın içine gireceklerdir.

Veda yaşadıklarının da etkisiyle oldukça hastalanmış ve evde yatmaktadır. Veda’ya bakması için Alper’i getiren Hayriye, Cem’i ikna etmenin yollarını aramaktadır. Ender ise Veda’nın hastalığından habersiz ona ulaşmaya çalışmaktadır. Günün sonunda Ender ve Veda’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Betül kızdırdığı Dicle’nin gönlünü alarak, ondan Veda ve Ender’le ilgili bilgi alır. Olacaklardan habersiz Betül büyük bir mutluluk içindedir.

 

Künye

Oyuncular:  Zeynep Aydemir (Selen Arıkan), Deniz Bolışık ( Sedef Kılıç Haznedar), Arda Öziri ( Poyraz Haznedar), Mert Yavuzcan (Taner Odabaş), Kevork Türker (Mümtaz Haznedar), Yeşim Alıç ( Betül Haznedar), Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar), Fahri Öztezcan ( Dr. Alper Karadeniz), Zafer Demircan ( Gülten Kılıç) Burcu Cavrar ( Özge Tuğlacı), Orkun Öngel (Aras Haznedar),  Serap Önder ( Hayriye Yılmaz), Erhan Mirahmetoğlu ( Ferhat Yılmaz), Zinnure Türe (Canan Solak)

Yapım                        :           Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı         :           Nilgün Sağyaşar
Müzik             :           Uğur Akyürek – Ersin Bişgen
Senaryo        :           Ali Alpgezmen – Aysun Erdoğan – Murat Can Türe
Yönetmen     :           Canan Evcimen – Atilla Cengiz

 

Tarih : 7 Ocak SALI

Saat        : 12.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz