25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Aşkın Bedeli 400. Bölümü ile 15 Eylül Salı Star’da

Tv'de Bu Hafta 12 Eylül 2015
1.162 views

Sedef doktoru konuşturup gerçeklere ulaşabilecek mi?

Aşkın Bedeli, yeni saatinde, heyecan dolu bölümleriyle ekranda.

Başrollerini, Arda Öziri, Burcu Gül Kazbek, Yeşim Aliç, Tolga Akman, Emel Dede, Özgür Özberk, Ezgi Baran, Canan Öztürk, Belgin Alptekin, Halil Kumova, Hülya Aydın, Brad Berke Bayrak, Serap Önder, Erhan Mirahmetoğlu ve Gülşah Çomoğlu’nun paylaştığı dizi, kaldığı yerden devam ediyor.

400.blm

Sedef doktoru konuşturup gerçeklere ulaşabilecek mi?

Doktorun Şimal’den para aldığını gören Sedef, bu işin peşine düşer. Bebeğinin ölmediğini düşünen Sedef; gördükleri karşısında bu duruma daha çok inanmaya başlar ve Şimal’le işbirliği yaptığını düşündüğü doktoru rehin alır. Sedef doktoru konuşturmaya kararlıdır.

Diğer tarafta bebeği alıp götüren Betül’ü büyük bir sürpriz beklemektedir. Betül ve Şimal yolun sonuna gelmiş gibi görünmektedir.

Aradığı büyük aşkının Yaman olduğunu öğrenen Gülnara’nın şaşkınlığı sürmektedir. Emir ise, Gülnara’nın kendisiyle parası için birlikte olduğunu düşünerek perişan olmuştur. Anılarının peşinden giden Emir, sonunda Gülnara’ya kavuşabilecek midir?

Tarih : 15 Eylül SALI

Saat : 10.00 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

KÜNYE

OYUNCULAR: ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), BURCU GÜL KAZBEK (SEDEF), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), TOLGA AKMAN (EMİR), EMEL DEDE (GÜLNARA), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), EZGİ BARAN (DİYAR), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), HÜLYA AYDIN (ELMAS), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE).

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Ersin Bişgen
Senaryo : Deniz Aydenk,, Özgür Ağaolu, Filiz Terzi, Hande Öksüz, Fırat Aygün, Özkan Maho, Pervin Atamert
Yönetmen : Göksel Aydın – Canan Evcimen

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,372 saniyede yüklendi.