#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşkın Bedeli 389. Bölümü ile Pazartesi Star’da

Tv'de Bu Hafta 30 Ağustos 2015
602 views

Şimal, Emine’yi yanına çekmek için bir plan yapıyor.

Başrollerini, Arda Öziri, Burcu Gül Kazbek, Yeşim Aliç, Tolga Akman, Emel Dede, Özgür Özberk, Ezgi Baran, Canan Öztürk, Belgin Alptekin, Halil Kumova, Hülya Aydın, Brad Berke Bayrak, Serap Önder, Erhan Mirahmetoğlu ve Gülşah Çomoğlu’nun paylaştığı dizi, 31 Ağustos Pazartesi, 11.30’da, kaldığı yerden devam ediyor.

 

389.blm

 

Şimal, Emine’yi yanına çekmek için bir plan yapıyor.

 

Sedef sancılanınca, Şimal ve Betül, doğumdan sonra bebeği çalmayı planlar. Ancak Sedef doğum yapmaz. Poyraz da haberi alır almaz, yaralı halde Sedef’in yanına koşar.

 

Emine’nin, Zeynel’in elinde olduğunu öğrenen Şimal, Poyraz’ın öz annesi olduğunu bildiğinden, Emine’yi kandırmak ve onu yanına çekmek için bir plan yapar. Şimal, kaçırılmış süsü vererek kendini Emine’nin yanına hapsettirecektir.

 

Nagehan’ın Kudret’le telefon konuşmasını dinleyen Sedef, şüpheyle Nagehan’ı takip etmeye başlar. Belki de bu takibin sonunda Sedef, Emine’yi kurtaracaktır.

Yaman, Emir’i bayıltır, Gülnara’yı kaçırıp, başka bir isimle hastaneye yatırır. Gülnara ise ölümle burun burunadır. Yaman acı çekerken, Emir her yerde Gülnara’yı aramaktadır.

 

 

Tarih :  31 Ağustos Pazartesi 

  

 

Saat : 11.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,378 saniyede yüklendi.