25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Aşkın Bedeli 368. Bölümü ile Star’da

Tv'de Bu Hafta 30 Nisan 2015
1.262 views

Sedef, Poyraz ve Uğur’la birlikte huzurlu bir hayat istiyor.

Poyraz, Şimal’in kaçışından Cem’i sorumlu tutmaktadır. Şimal’i geri getirmek için harekete geçecekken Sedef ona engel olur. Sedef, Poyraz ve Uğur’la birlikte huzurlu bir hayat istemektedir.

Nikah arifesindeki Diyar, babasının yaptıklarından ve abisinin yokluğundan şikayetçidir. Gülnara ise bir yandan Emir’le evlilik hazırlıkları yaparken, diğer yandan da Yaman’ı başından savmaya çalışmaktadır.

Ferhat’ı tatile çıkmaya ikna edemeyen Dicle, sonunda Canan’la birlikte haftasonu için bir program yapar. Ancak bunun için Ferhat’tan izin alması gerekmektedir.

Tarih : 1 Mayıs CUMA

Saat : 12.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

KÜNYE

OYUNCULAR: ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), DENİZ BOLIŞIK (SEDEF), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), KEVORK TÜRKER (MÜMTAZ), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), ÖZLEM MADEN (GÜLNARA), TOLGA AKMAN (EMİR), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), BOĞAÇHAN YAĞ (ENDER), LİNDA ÇANDIR (VEDA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), BALAMİR EMREN (CEM), EZGİ BARAN (DİYAR), EBRU DEMİRDÖVEN (CANAN), TEKİN TEMEL (FARUK), HÜLYA AYDIN (ELMAS), KADİR TURAN (HAYDAR), YILDIRIM BAYAZIT (OSMAN), ELİF BAYSAL (FATMA), ERDEM YILMAZ (NİHAT), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), FATMA ÖNEY (HİKMET).

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Ersin Bişgen
Senaryo : Moda Senaryo Evi
Yönetmen : Göksel Aydın – Irmak Çengel

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,308 saniyede yüklendi.