Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Aşkın Bedeli 367. Bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 28 Nisan 2015
1.174 views

Gülnara, Yaman’ın kafasını karıştıracak bir oyuna girişiyor.

Poyraz ve Sedef, hayal gibi bir gün yaşarken, onların evde olmamasını fırsat bilen Dicle, Şimal’in kaçmasını sağlamaya çalışır. Nagehan ve Kudret ise Poyraz’dan istedikleri imzayı nasıl alacaklarını düşünmektedirler.

Ferhat ile Dicle’nin bir süre yalnız kalması için Hayriye, Gülnara’nın yanında kalmaya karar vermiştir. Gülnara, Yaman’ın kafasını karıştıracak oyununa girişirken, Hayriye ise Emir’den Gülnara’nın yokluğunu saklamaya çalışmaktadır. Öte yandan Rüstem’in Urfa’daki dostlarının da sırt çevirmesiyle Diyar ve Yaman’ın düğünü oldukça sönük geçeceğe benzemektedir.

Tarih : 30 Nisan PERŞEMBE

Saat : 12.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

KÜNYE

OYUNCULAR: ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), DENİZ BOLIŞIK (SEDEF), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), KEVORK TÜRKER (MÜMTAZ), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), ÖZLEM MADEN (GÜLNARA), TOLGA AKMAN (EMİR), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), BOĞAÇHAN YAĞ (ENDER), LİNDA ÇANDIR (VEDA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), BALAMİR EMREN (CEM), EZGİ BARAN (DİYAR), EBRU DEMİRDÖVEN (CANAN), TEKİN TEMEL (FARUK), HÜLYA AYDIN (ELMAS), KADİR TURAN (HAYDAR), YILDIRIM BAYAZIT (OSMAN), ELİF BAYSAL (FATMA), ERDEM YILMAZ (NİHAT), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), FATMA ÖNEY (HİKMET).

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Müzik : Ersin Bişgen
Senaryo : Moda Senaryo Evi
Yönetmen : Göksel Aydın – Irmak Çengel

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,407 saniyede yüklendi.