22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Aşkın Bedeli 362. Bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 22 Nisan 2015
822 views

Kudret büyük bir servete konmayı hayal ederken önünde bir engel olduğunu haber alıyor.

Poyraz, Cem ve Ferhat uzun süredir izini sürdükleri anahtarın bir emanet kasasına ait olduğunu fark ederler. Nihat’ın telefonuna ulaşan Poyraz, Şimal’in de Hikmet’in işlediği cinayete ortak olduğunu öğrenmek üzeredir. Sedef’in babası Kudret ise büyük bir servete konmayı hayal ederken önünde ciddi bir engel olduğunu haber alır.

Rüstem’in vurulması Emir’i ikilemde bırakmıştır. Bir yandan babasının yaptıklarını hazmedemeyen Emir, öte yandan da Süleyman Ağa’yı sakinleştirmeye çalışmaktadır. Gülnara kendisini pavyona sürükleyenin Yaman olduğunu öğrenince perişan olmuştur. Hayriye Gülnara’yı kendine getirmeye çalışırken, Yaman ise Gülnara’ya rahat vermez.

 

 

 

Tarih :  23 Nisan PERŞEMBE

  

 

Saat    : 12.30 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün

 

KÜNYE

 

OYUNCULAR:  ARDA ÖZİRİ (POYRAZ), DENİZ BOLIŞIK (SEDEF), GÜLŞAH ÇOMOĞLU (DİCLE), ERHAN MİRAHMETOĞLU (FERHAT), SERAP ÖNDER (HAYRİYE), KEVORK TÜRKER (MÜMTAZ), ÖZGÜR ÖZBERK (YAMAN), ÖZLEM MADEN (GÜLNARA), TOLGA AKMAN (EMİR), YEŞİM ALIÇ (BETÜL), BOĞAÇHAN YAĞ (ENDER), LİNDA ÇANDIR (VEDA), BELGİN ALPTEKİN (ŞİMAL), CANAN ÖZTÜRK (ZEHRA), BRAD BERKE BAYRAK (UĞUR), BALAMİR EMREN (CEM), EZGİ BARAN (DİYAR), EBRU DEMİRDÖVEN (CANAN), TEKİN TEMEL (FARUK), HÜLYA AYDIN (ELMAS), KADİR TURAN (HAYDAR), YILDIRIM BAYAZIT (OSMAN),  ELİF BAYSAL (FATMA), ERDEM YILMAZ (NİHAT), HALİL KUMOVA (RÜSTEM), FATMA ÖNEY (HİKMET).

Yapım           : Düş Gezginleri Film Yapım
Yapımcı        : Nilgün Sağyaşar
Müzik                       : Ersin Bişgen
Senaryo        : Moda Senaryo Evi
Yönetmen   : Göksel Aydın – Irmak Çengel

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,287 saniyede yüklendi.