21 Ekim 2016 Cuma Reytingleri (TNS)

Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Aşk Nerede Filmi 25 Eylül’de Vizyona Giriyor

Dizi Magazin, Kültür Sanat 08 Ağustos 2015
1.351 views

Çekimlerinin tamamı Antalya’da yapılan “Aşk Nerede?” filmi vizyona girmek için gün sayıyor.

Romantik komedi türündeki deki “Aşk Nerede?” filminde, evlenme çağına gelen ve hala bir koca bulamayan Biricik ( Ayca Erturan ) ile taksici Ahmet ( Faik Ergin ) arasında gelisen surpriz ve imkansız bir aşkı konu alıyor.

Yapımcılığını Kült Film, Kemal Ogun’un, senaryo ve yönetmenliğini daha önce “Vay Başıma Gelenler” seri filmlerinden tanidigimiz Semra Dündar’ın yaptığı “Aşk Nerede?” 2015 sinema sezonunda vizyona girecek ilk “aşk” filmi olma özelliği taşıyor.

Filmde, Ayça Erturan ve Faik Ergin’in yanı sıra Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir, Doğancan Özadlı, Mustafa şen, Leyla Üner Ermaya, Selahattin Taşdöğen, Kemal Öğün rol alıyor.

aşk-nerede-001

Film, Yesilcam’dan bu yana, Antalya’nin Kaleiçi, Lara, Düden Şelalesi gibi romantik mekanlarinda ve sehrin merkezinde cekilen ilk turk filmi ayni zamanda…

 aşk-nerede-003

“Her Prens Beyaz Atlı midir?”

Film; evlenme çağına çoktan gelmiş, ancak hala kendisine bir koca bulamamış olan, “aşkı” ve “doğru erkeği”, günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki “zengin, kariyerli, yakışıklı…” gibi uzayıp giden bir kriter listeyle, karşısına çıkan “yanlış erkek” lerde arayan “kariyerli bir genç kadın”la, “yakışıklı bir taksi şoförü” arasında ansızın ortaya çıkan imkansız bir aşkı anlatıyor.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da94 sorgu var. 0,469 saniyede yüklendi.