Yeni Gelin Dizisinin Çekimleri Başladı

23 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm 3. Fragman

Fragmanlar 24 Temmuz 2016
356 views

Ülkemizde yaşanan darbe girişimi nedeniyle yayınlanmayan Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı.


Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm de MURAT, CENK’İN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTEREBİLECEK Mİ?

Yapımcılığını, Bi Yapım’ınn üstlendiği, başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı “Aşk Laftan Anlamaz” Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 5. bölümünde; Hayat Murat’ı Didem’le, Murat da Hayat’ı Cenk’le gördükten sonra aralarında buzdan duvarlar örülür. Üstelik Hayat yaşadığı kötü olayı Murat’tan saklar. Didem ve Murat’ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur. Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem’le tanışmak ister. Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır. Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur. Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat’ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk’in gerçek yüzünü gösterecek midir?

Aşk Laftan Anlamaz 5. Bölüm Resimleri için Tıklayınız >>>

 “Aşk Laftan Anlamaz”, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu yeni bölümüyle 27 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da89 sorgu var. 0,551 saniyede yüklendi.