#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk Laftan Anlamaz 12. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 26 Eylül 2016
587 views

Aşk Laftan Anlamaz 12. Bölüm Dizisi oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak; özeti, dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


MURAT, HAYAT’IN OYUN OYNADIĞINI ANLAR!

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 12. bölümünde; Hayat, Murat’ın kendisine açılacağını düşünürken Murat tamamen farklı bir tepki verir. Çünkü Hayat’ın oyun oynadığını anlamıştır. Fakat bir itiraf beklediği için asla açık vermez. Parti sonrası Doruk’u eve bırakma görevi Aslı’ya kalır. Sarsılmazlar’da uyuyakalan Aslı, sabah uyandığında karşısında Derya’yı bulur. Didem, Hayat’ın Murat’a yerleştiğini düşünmektedir. Murat’ın kulağına da Hayat’ın İbrahim’le yaşadığı bilgisi gitmiştir. Durumlar iyice karışınca Tuval kendince durumu kurtarır. Sarte’nin yaklaşan lansmanı için yaptıkları çalışmalar çalınır. Şirket büyük zarara mı uğrayacaktır, yoksa bir mucize gerçekleşecek midir?

 “Aşk Laftan Anlamaz”, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu yeni bölümüyle 28 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!ask-laftan-anlamaz-12-bolum-00002

Aşk Laftan Anlamaz 12. Bölüm


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,419 saniyede yüklendi.