Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Ankara’nın Dikmeni Dizisi – Atv

Dizi Arşivi, Diziler 29 Aralık 2014
10.297 views

Ankara’nın Dikmeni 24. Bölümü ile 31 Aralık Çarşamba Atv’de
Sezon: 2

Tilbe ve Latif yılbaşı gecesi için arkadaşlarına davetlidir. Dikmen ise, bir televizyon programına katılacaktır. Ankaralı Turgut’un da yer aldığı yılbaşı programı için Dikmen çok heyecanlıdır fakat ortada var olan yanlış anlaşılma sebebiyle işler istediği gibi gitmez.

 

Yılbaşı gecesi Zirek, taksiye aldığı yaşlı bir adamı kim olduğunu hiç bilmeden yılbaşını yalnız geçirmemesi için evlerine davet eder. Gecenin sonunda adamın kimliği sadece Zirek’i değil herkesi çok şaşırtacaktır.

ANKARA’NIN DİKMENİ 23. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Biscolata Erkeği Ekrana Geri Döndü

Carlos Martin  Ankaranın Dikmeniatv’nin sevilen dizisi Ankara’nın Dikmeni’nde Carlos Martin konuk oyuncu olarak yer alacak.

Başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu’nun paylaştığı dizinin Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümünde Carlos Martin, Dikmen’in gideceği yemek kursundaki bir şefi canlandıracak.

Ankara’nın Dikmeni Yeni Bölümü ile Cuma Atv’de

Ankara'nın Dikmen'iAnkara’nın Dikmen’i yeni bölümleriyle Cuma akşamı atv’de izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.
Dikmen, Ankara’da pavyonda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için de yeterli altyapısı olmayan bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entellektüel hala oğlu Latif.
Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca kez evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaratacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.
Yeni bölümlerinde neler olacak?
Tilbe’nin annesi Mürüvet’in eve gelmesiyle hayatı hareketlenen Dikmen’in, Zirek’in kardeşi Sıla’nın da İstanbul’a gelmesiyle iyice karmaşık hale gelir. Âşık olduğu Kızın Zirek’in kardeşi olduğundan haberi olmayan Dikmen ilerleyen bölümlerde bunu öğrenecek mi? Kayınvalidesi Mürüvvet’in kendilerinde kalmasıyla üzerindeki baskısı daha da artan Lâtif, kayınvalidesinin ısrarına dayanamayıp evi Tilbe’nin üzerine yapacak mı?

Ankara’nın Dikmen’i Cuma akşamı saat 20.00’de atv’de…

Ankara’nın Dikmeni Resmen ATV’de !

Dün belirttiğimiz sürpriz haber bugün resmileşti.

 

Kasım ayına gelmemize rağmen hala ne günü ne de tanıtımı belli olan Ankara’nın Dikmeni kanal değiştirdi.

 

Kanal D’nin yarattığı belirsizlikten kendini kurtaran dizinin yeni kanalı ATV oldu.

Bu haberi dizinin senaristi Gani Müjde twitterdan takipçileriyle paylaştı.A 600x556 Ankaranın Dikmeni Resmen ATVde !

 

 

Ankara’nın Dikmeni’ne yeni kanalında başarılar diliyoruz.

 

Anıl Koldaş

Ankara’nın Dikmeni ATV’ye Mi Geçiyor ?

Ankara'nın Dikmeni 16. Bölüm 08Sürpriz bir haber.

Kanal D’nin 14 tane dizisinin olması yüzünden yaşadığı yayın akışı karmaşası malumunuz.

Yeni dizilerinden Benim Adım Gültepe ve Bana Artık Hicran De’yi bitiren ; Hayat Yolunda’nın dalgalı sonuçlarına şimdilik dayanan kanalın 2’si yeni toplam 3 dizisi daha yayına girmeyi bekliyor.

Şeref Meselesi ve Poyraz Karayel dizilerinin yanı sıra geçtiğimiz senenin sürpriz işi Ankara’nın Dikmeni de sezonu hala açmış değil.

Bülent Emrah Parlak,Gözde Kansu ve Burak Kut’un başrollerinde olduğu dizinin çekimleri devam ederken, kanal tarafından ne bir fragman ne de bir başlangıç tarihi yayınlanmadı.

Bu belirsiz durum yüzünden dizinin kanal değiştirme durumunun olduğu iddia edildi.

Ankara’nın Dikmeni’nin bu belirsizliğin devamı halinde ATV’ye geçebilecği belirtiliyor.

ATV’nin de Karadayı ve Kara Para Aşk dışında baba bir dizisinin olmaması bu iddiayı güçlendiriyor.

Bu iddiaya henüz bir yalanlama ya da doğrulama gelmedi.

Bakalım neler olacak ?

Bekleyelim görelim.

Anıl Koldaş

Dila Danışman Ankara’nın Dikmeni Dizisine Katıldı

Dila Danışman

Dila Danışman

Sezon arasında olan Ankara’nın Dikmeni’nin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı.

Muhteşem Yüzyıl‘da cariyelerden birini canladıran sonrasıda ise Sana Bir Sır Vereceğim‘in kötü kadını olan Dila Danışman dizinin 2.sezonunda yer alacak.

Danışman dizide Zirek karakterinin kardeşi olacak ve Dikmen’in gönlünü çalacak.

 

Kanal D’de yakında ekrana gelecek olan “Ankara’nın Dikmeni” bir komedi dizisi. Dizinin oyuncu kadrosunda; Bülent Emin Parlak, Burak Kut, Hande Katipoğlu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Tan Güngör  yer alıyor.

Yapımını Tükenmezkalem Film’in, yapımcılığını Gani Müjde’nin üstlendiği, yönetmenliğini Süleyman Seçik’in yaptığı dizinin, senaryosunu da Gani Müjde kaleme alıyor.

Dizinin konusu şöyle;

Dikmen (Bülent Emin Parlak), Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki, kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif (Burak Kut).

Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe (Hande Katipoğlu) ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaşayacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecekte başka hiçbir yeri yoktur.

Zamanla Dikmen’in yaşadığı sıkıntılarının yanında onu bu eve bağlayan bir neden daha oluşmuştur; yan komşuları diyetisyen Dilek’in (Nurseli İdiz) resim öğrencisi kızı güzeller güzeli Beste (Özlem Aydın). Farklı tarzları yüzünden aşkını platonik yaşayan Dikmen, evin küçük oğlu Sonat için eğlenceli, renkli bir dünya, evin yardımcısı Tahliye içinse rüyalarının beyaz atlı prensidir.

Her zaman haksızlığa karşı gelen, zayıfın güçsüzün yanında olan Dikmen, elinde sazı ve kırsallığıyla çoğu zaman komik duruma düşecek, fakat naifliğini, iyi niyetini ve özünü hep koruyacaktır.

Önce parasını kurtarmak, ardından da hayal ettiği gibi ünlü bir  türkücü olmak ve Beste’nin kalbini kazanmak isteyen Dikmen’in kentli ailesiyle mücadelesi hiç bitmeyecektir.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu şöyle

Yapım                                   : Tükenmezkalem Film

Yapımcı                                : Gani Müjde

Yönetmen                            : Süleyman Seçik

Senaryo                               : Gani Müjde

Görüntü Yönetmeni          : Taylan Sancaktar

Sanat Yönetmeni               : Erinç Gürses

Müzik                                    : Cem Erman

Oyuncular                           : Bülent Emin Parlak (Dikmen), Burak Kut (Latif),Hande Katipoğlu (Tilbe), Nurseli İdiz (Dilek),Özlem Aydın (Beste), Nazmi Kırık (Zirek), Serap Matyaş (Tahliye), Tan Güngör (Sonat)

Ankara’nın Dikmeni Tanıtım Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q3DKldBzkS8[/youtube]

loading...


Yorumlar
İlginizi Çekebilir
Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

05 Ocak 2017
14.447 views
Hangimiz Sevmedik Dizisi – Trt

Hangimiz Sevmedik Dizisi – Trt

04 Ocak 2017
60.809 views
No: 309 Dizisi – Fox Tv

No: 309 Dizisi – Fox Tv

04 Ocak 2017
4.133 views
Kösem Sultan Dizisi – Fox Tv

Kösem Sultan Dizisi – Fox Tv

29 Aralık 2016
598.717 views
Kiralık Aşk Dizisi –  Star Tv

Kiralık Aşk Dizisi – Star Tv

29 Aralık 2016
158.917 views
Arka Sokaklar Dizisi –  Kanal D

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D

29 Aralık 2016
18.192 views
Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

29 Aralık 2016
36.552 views
Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

Cesur ve Güzel Dizisi – Star Tv

28 Aralık 2016
14.693 views
Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

Cesur Yürek Dizisi – Show Tv

28 Aralık 2016
3.513 views
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 1,030 saniyede yüklendi.